Güncel

TweetDeck ücretli formata geçebilir!

Twitter kullanıcıları için vazgeçilmez olan Tweetdeck için yeni bir dönem başlayabilir. İşte Twitter kullanıcılarını üzebilecek haberin detayları.

TweetDeck ücretli formata geçebilir!

The Verge'den gelen bir habere göre Twitter'ın gazeteciler, sosyal medya uzmanları ve diğer ileri düzey kullanıcılar tarafından sevilen bir sürümü olan TweetDeck'in yakında ücretli bir uygulama haline gelebileceği bildirildi.

Güvenlik araştırmacısı Jane Manchun Wong tarafından keşfedilen koda göre, uygulamanın yeni bir sürümü Twitter Blue abonelik kayıt sayfasına yönlendiriliyor. Ekran görüntülerine göre, "Twitter'da kullanıcıları için güçlü, gerçek zamanlı bir araç" vaat ediliyor ve "reklamsız bir deneyim" karşımıza çıkacak.

TweetDeck ücretli formata geçebilir!

tweetdeck paralı

TweetDeck zaten esasen reklamsız bir deneyim, ancak açıklamalara bakılırsa hizmetin paralı hale gelmesi büyük olasılık diyebiliriz. Güvenlik araştırmacısı Jane Manchun Wong bir yanıtta, yeni sürümün "yeni Twitter uygulamasındaki parçalarla eksiksiz bir yeniden oluşturma" olarak karşımıza çıkacağını belirtti. Ancak, hala ücretsiz olabilecek bir "eski sürüm" için bir bağlantı da mevcut.

Twitter, geçen yıldan bu yana TweetDeck'in yeni bir sürümünü test ediyor. Şirket "yeni gelişmiş arama özellikleri, yeni sütun türleri ve sütunları temiz çalışma alanlarında gruplamanın yeni bir yolu" gibi önemli değişikliklerle test ediyor. Şirket ayrıca 2017 yılında kullanıcılara "daha gelişmiş bir TweetDeck deneyimi" için ayda 20 dolara kadar ödeme yapmak isteyip istemediklerini sorarak bir TweetDeck abonelik hizmeti üzerinde planlar yapıyordu. Geçen yıl Bloomberg, Twitter'ın uygulama için bir abonelik ücreti almayı düşündüğünü bildirmişti.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.