Güncel

Ünlü yatırımcı 3 coini işaret etti! Bunlara yatırım yapan zengin olur!

Robert Kiyosaki, ABD dolarının 'patlamak üzere' olduğu konusunda uyardı, Bitcoin, ETH, SOL satın almayı tavsiye etti!

Ünlü yatırımcı 3 coini işaret etti! Bunlara yatırım yapan zengin olur!

Ünlü yatırımcı, iş adamı ve kişisel finans kitabı “Zengin Baba Yoksul Baba”nın yazarı Robert Kiyosaki, ABD Dolarının yaklaşmakta olan çöküşüyle ​​ilgili son uyarılarının yanı sıra yatırımcılara bazı kripto para birimleri satın almaları tavsiyesiyle geri döndü.

Ünlü yatırımcı Robert Kiyosaki: Bitcoin, ETH, SOL satın alın! - (İşte nedeni)

Kiyosaki geçtiğimiz günlerde paylaşmış olduğu bir tweet ile bazı uyarılarda ve yatırım tavsiyelerinde bulundu ve doların “patlamak üzere” olduğunu vurguladı.

Başkan Joe Biden, ünlü yazara göre enflasyondan sorumlu. Ardından yatırımcılara üçüncü dünya savaşının patlak vermesine hazırlık olarak ek altın, gümüş, Bitcoin, Ethereum ve Solana stoklamalarını tavsiye etti.

Kiyosaki, tarihin en büyük balonu konusunda uyardı

Kiyosaki, ABD para biriminin yaklaşmakta olan ölümü hakkında sürekli olarak uyarıda bulundu ve sahte enflasyon hızlandıkça, tarihin en büyük balonunda yaşandığını “çöküş ve depresyon geliyor” sözleriyle vurguladı.

Kriptoyla ilgili yorumlarına rağmen, Kiyosaki bu ayın başlarında hükümetin bir “Fed kriptosu” (federal rezerv kripto para birimi) yayınladıklarında tüm kripto para birimlerini alacağı konusunda uyarmıştı.

Kiyosaki, kriptonun merkezi olmayan yapısının onu teknoloji ve makroekonomi arasında bir kesişme noktasına nasıl yerleştirdiğini şu sözlerle açıkladı; “Her şeyi merkezileştirmek istiyorlar. Bu yüzden Bitcoin'i ve özellikle blok zincirini merkezi olmayan bir şekilde desteklememin nedeni, insanların parasıdır. Altın ve gümüş, Tanrı'nın parasıdır” dedi.

İşadamı, Rusya-Ukrayna ihtilafının kriptonun güvenli liman para birimi olarak ortaya çıkmasına yol açtığını da sözlerine ekledi. Finbold , 28 Mart'ta, Rusya'nın Ukrayna'yı farklı güçler göstererek işgal etmesinden bu yana Bitcoin'in %35 arttığını bildirdi.

Birçok piyasa spekülatörü, Bitcoin'in güvenli liman varlığı olarak nasıl performans göstereceğini görmekle ilgilendi ve son zamanlarda tüm 2022 kayıplarını silerek 3 ayın en yüksek seviyesine ulaşırken, Ethereum da piyasa değerine 30 milyar doların pompalandığını gördü.

Yasal Uyarı:  Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Yorumlar
Nurettin
Hepsi yalan soyguncular hepsi
Cevapla
Togi
İşten anlamayan bile bilir eth ve bitcoin sol yükseleceğini bu işten anlıyorsan alttan yeni çıkan meme coinlerden tavsiye Verde görelim
Cevapla
Paradators
Senin yerinde olsam elimde ne var ne yok satarım gider altın veya alüminyum alır keyfime bakarım. Bir daha da bu işlere bulaşmam. 2021 girişliler kadar sıkıntılı bir yatirimci gurubu görmedim daha.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.