Güncel

Twitter dolar yazınca çöktü

Son günlerde döviz kuru dolarda yaşanan hareketlilik sosyal ağ Twitter'ı da vurdu. Kısa süre devam eden sorunda Twitter'a dolar yazınca sitede çökme yaşandı.

Twitter'a dolar yazınca çöktü!

Twitter'da keşfedilen bir hata nedeniyle "dolar" araması yaptığınızda Twitter çöküyor, ve dolarla ilgili hiçbir sonuca ulaşamıyorsunuz! Sadece Türkçe 'dolar' kelimesinden kaynaklanan bu hatanın neden meydana geldiği ise henüz bilinmiyor.

Twitter’da dolar araması yapıldığında “Teknik bir sorun var. Fark ettiğin için teşekkürler, bunu yakında düzelteceğiz ve her şeyi eski haline getireceğiz.” uyarısı beliriyor. Farklı konularda yapılan aramalarda Twitter herhangi bir sorun çıkarmadan hizmete devam ediyor.

Güncelleme

Twitter'a telefon veya tablet üzerinden girip bu aramayı yaptığınızda ise herhangi bir teknik sorun oluşmuyor. Henüz Twitter tarafından bu konu hakkında resmi bir açıklama gelmese de, sorun kısa bir süre içerisinde düzeltildi.

Sosyal medya halkı şimdiden bu sorunu eğlenceye çevirmiş durumda. Son zamanlarda Türkiye'de artan kurun üzerine halk, ''Dolar, Twitter'ı da çökertti'' hastagleri paylaşmaya başladı. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.