Güncel

Twitter Periscope Producer ile videolar daha kaliteli olacak

Twitter; videoları yüksek kalitede canlı yayınlamanızı sağlayacak yepyeni bir ürün geliştirdi: Periscope Producer. Yeni ürün; markaların etkileşimlerini arttıracak ve en iyi videoları geliştirmelerini sağlayacak olanaklar sunuyor.

Twitter Periscope Producer ile videolar daha kaliteli olacak

Twitter; markaların, basın kuruluşlarının ve diğer canlı video üreticilerinin Periscope ve Twitter’da oluşturdukları canlı videoları yüksek kalitede paylaşmalarını sağlayan yepyeni bir ürün geliştirdi: Periscope Producer. Periscope Producer ile Twitter iş ortakları, canlı video yayınlayarak, harici kameralar ve yazılımlarla yüksek kaliteli içerik yayını yapabilir. Ayrıca çok az düzenek ile Periscope ve Twitter’da etkileşim aldığınız unsurları destekleyebilir.

1476433463_slack-for-ios-upload-796x369.jpg

Periscope’in CEO’su Kayvon Beykpour ürünle ilgili olarak; “Herkesin Periscope üzerinde anlık videolar yaratmasına ve paylaşmasına olanak tanımak vizyonumuzun hep bir parçası oldu ve bu durum herkesin yeni içerikler izlemesini sağlıyor” dedi. “Periscope içeriklerin seyirci kitlesiyle birlikte izlenmesini sağlar. Şimdi de kullanıcılar günlük programları, büyük ve küçük ölçekli etkinlikleri ve bildikleri ve sevdikleri markaların oluşturdukları etkili içeriğe sahip canlı videoları izleyebilecekler. Yüksek kaliteli, canlı videolar şimdi bir Tweet ile her yerde paylaşılabilecek.”

Twitter Periscope Producer ile videolar daha kaliteli olacak

İş ortakları, profesyonel kameralar ve yazılımlarla Periscope üzerinde eskiye oranla daha yüksek kalitede canlı videoları kolayca üretebilecek ve tweet atabilecekler. ABC's Dancing with the Stars, Estadao, Fusion, Louis Vuitton, The News & Documentary Emmy Awards, The Ringer ve Walt Disney Studiosda içeren pek çok iş ortağı şimdiden artan etkileşimi gördü ve izleyicilerini Periscope ve Twitter’daki canlı üretilmiş içerik ile genişletti.

Periscope Producer, Twitter’ın marka iş ortaklarını, basın kuruluşlarını ve canlı video üreticilerini bekliyor. Bu özelliği kullanmakla ilgilenen iş ortakları Twitter temsilcileri ile konuşarak ve t.co/periscopeproducer üzerinden başvurarak daha fazla bilgi edinebilirler.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.