Güncel

Twitter'a bir yenilik daha geliyor!

Twitter son zamanlarda artan değerini korumak için yeni gelişmelerle karşımızda.


Twitter geçtiğimiz günlerde bir çok sorunla karşı karşıya kaldı. Belli aralıklarda Amerika ve bir çok ülkede bir kaç saat hizmet verememesi sosyal paylaşım sitesi için yankı oluşturdu. Twitter yeni gelişmelerle karşımıza çıkıyor.

Artık Twitter'ın arama sistemi daha büyük öneme sahip ve Twitter ailesi gün geçtikçe genişliyor. Ancak bildiğiniz gibi Twitter'ın arama servisi oldukça yetersiz. Twitter arama ve keşfetme özellikleri üzerinde çalışarak iyileştirmeler yapmış. Kelimeleri arama bölmesine yazmaya başladığınızda tamamlıyor ve yanlış yazılan aramalarda size önerileri sunuyor. Google'ın en iyi sistemlerinden biri olan bu yöntem Twitter'a da büyük kolaylık sağlayacak.

1341676421_twtss450.jpg

Önceki haliyle arama yapmak yani etkinlik ya da kişi aramak bildiğiniz gibi oldukça zordu. Twitter'a gelen bu yeniliklerin giderek artırılacağı belirtiliyor. Bunlara ek olarak arama yaptığınız kişilerin aradığınız kelimeyi içeren twitleri de karşınıza çıkıyor. Twitter sosyal medyadaki artan değerini kaybetmemek için yeni gelişmelerle karşımıza çıkacak diyebiliriz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.