Güncel

Twitter'da artık özel mesajlar filtrelenebilecek!

Twitter'da özel mesajlaşma ekranına güncelleme yapıldı.

Twitter'da artık özel mesajlar filtrelenebilecek!

Dünyanın en popüler sosyal paylaşım platformlarından biri olan Twitter'da özel mesajlaşma ekranına güncelleme yapıldı. Bundan böyle takipleşilmeyen kişilerden gelen mesajlar içerik kalitesine göre sınırlanabilecek ve sıralanabilecek.

Twitter, direkt mesaj bölümünde bazı değişikliklere gitti. Artık özel mesaj bölümü Instagram ve Facebook'takine benzer bir şekilde filtrelemeye açık olacak. Kullanıcılar mesajlaşma alanını diledikleri gibi kişiselleştirebilecek.

Twitter, direkt mesaj bölümünde yaptığı yeniliklerle filtreleme özelliğini aktifleştirdi. Artık Twitter'da size gelen mesajlara bir diğer sosyal medya devi olan Facebook'un Messenger'ında olduğu gibi filtreleme işleminden sonra posta kutunuza ulaşacak. 

Twitter'da artık özel mesajlar filtrelenebilecek!

Bugüne dek Twitter'daki mesajlaşma fonksiyonu basit bir yapıya sahipti ve takipleştiğiniz ve takipleşmediğiniz kullanıcılardan gelen mesajlar filtreleme olmadan posta kutusuna düşüyordu.

Facebook Messenger'da ise arkadaşlarınız dışındaki kişilerden gelen mesajlar istekler bölümüne ayrılıyordu. İşte Twitter yaptığı bu yenilik ile basit ancak düzen adına önemli bir işlevi hayata geçirdi.

Bundan böyle DM bölümünde, Gelen Kutusu ile İstekler olmak üzere iki alan yer alacak ve doğal olarak Gelen Kutusu'nda takipleştiğiniz kişilerden gelen mesajları, istekler alanında ise takipleşmediğiniz kullanıcılardan gelen mesajlar yer alacak. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.