Güncel

Twitter'da yeni keşfedilen ilginç bir özellik!

Popüler etkileşim platformu Twitter'ın daha önce bilinmeyen yeni bir özelliği bir anda gündem oldu. İşte ilginç olduğu kadar beğeneceğiniz o enteresan özellik!

Twitter'da yeni keşfedilen ilginç bir özellik!

Twitter kullanıcıları bu sabah yeni bir özellik keşfetti. #81921CB23227 hashtagi ile bir tweet gönderildiğinde ve beğen butonuna basıldığında renkli bir animasyon ortaya çıkıyor. 

Sosyal medya platformu Twitter'da trendler arasında yer alan bir kod çok fazla konuşuldu. Bu kodun ne anlama geldiği ve ne işe yaradığı çok kısa bir sürede merak konusu oldu. Sizin için en çok merak edilen bu 81921cb23227 kod nedir araştırdık öğrendik. Peki ne işe yarıyor?

İşte Twitter'da #81921CB23227koduyla ortaya çıkan ilginç özellik. 81921CB23227 koduyla paylaşılan bir tweet beğenildiğinde, normalden farklı bir animasyon oynatılıyor. 

Twitter bir kod ile ilginç bir görsel sunuyor!

Sosyal medya platformu Twitter'da yeni bir özellik keşfedildi. Bu özellik kısa sürede dünya gündemindeki yerini aldı. İşte bu #81921CB23227 kodlu tweet beğenildiğinde aşağıdaki animasyon oynatılıyor.

Twitter'da yeni keşfedilen ilginç bir özellik! - Resim : 1

#81921CB23227 kodunu içeren bir Tweet Twitter'da beğenildiğinde, normalin aksine farklı bir animasyon görünüyor. Yani normalde bir gönderiyi beğendiğinizde, kalp şekli kırmızıya dönüşüyordu.

#81921cb23227 ile Twitter'da yapılan paylaşımlarda beğeni butonuna basıldığında kullanıcılar farklı renklerden oluşan animasyonlarla karşı karşıya geliyor.

Keşfedilen bu özellik trendler arasında yer alırken, birçok paylaşım yapıldı. Söz konusu animasyonu yapmak için ihtiyacınız olan tek şey kodun yazıldığı gönderileri beğenmek.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.