Twitter'dan kullanıcıları üzecek hamle!

Türkiye'de en çok kullanılan sosyal medya platformlarından biri olan Twitter bünyesinde bir zam gerçekleştirdi. Twitter Blue fiyatı arttı. İşte detaylar.

Twitter'dan kullanıcıları üzecek hamle!

Twitter özellikle ülkemizde en çok kullanılan sosyal medya platformlarından biri. Twitter Blue uygulaması ise son zamanlarda yeni yeni popülerleşen bir uygulama. Ücretli abonelik sistemine dayanan Twitter Blue şimdi  zamlandı.

Ülkemizde henüz Twitter Blue kullanıma sunulmadı ancak daha kullanıma sunulmadan zamlandı. Twitter'ın App Store sayfasında Twitter Blue için Türkiye fiyatı görmek mümkün.

Twitter'dan kullanıcıları üzecek hamle!

Twitter'dan kullanıcıları üzecek hamle! - Resim : 1

Bundan bir yıl önce Twitter Blue isimli ücretli abonelik sistemi duyurulmuştu. Premium özellikler sunan bu ücretli abonelik sistemi ise şimdiden zamlandı. ABD'de 2,99 dolar olarak fiyatlanan, Türkiye'de ise 30,99 TL karşılığında kullanılabileceği açıklanan Twitter Blue, henüz ülkemizde kullanılabilir durumda değil.

Uygulama her ne kadar henüz ülkemizde kullanıma sunulmasa da App Store üzerinden bir fiyat bilgisi elde etmek mümkün. Twitter Blue için Türkiye fiyatı henüz kullanıma sunulmadan 109,99 TL olarak zamlandı. Önceden aylık 30 TL'ye mal olan hizmet şimdi yükselen fiyatıyla dikkat çekiyor. 

Premium olan hizmet, birçok özelliğe erişim sağlıyor. Özellikle bu hizmet, tweetleri geri almaya olanak sağlaması ile ön plana çıkıyor. Ayrıca haberleri reklamsız okuyabilmenize, yer imlerinizi klasörler şeklinde düzenlemenize, konuşmalarınızı DM aracına sabitlemenize, yayınlanmış tweetlerinizi düzenlemenize ve 10 dakikaya kadar video yüklemenizi ve daha fazlasını sağlamakta.