Güncel

Uber o ilde de hizmet vermeye başladı!

Türkiye'de bir dönem yasaklanan Uber, şimdi tekrardan faliyetlerine başladı. Uber şimdi de Ankara'da hizmet vermeye başladığını açıkladı.

Uber o ilde de hizmet vermeye başladı!

Dünya genelinde kullanılan özel taksicilik olarak da tanımlanan Uber, Türkiye'de geçtiğimiz yıl yasaklanmıştı. 2021'in başlarında yeniden ülkemizde hizmet vermeye başlayan Uber şimdi de İstanbul'dan sonra Ankara'da da hizmet vermeye başladığını resmi olarak duyurdu.

Ülkemizde yeniden hizmet vermeye başlayan Uber, sarı taksi olarak bilinen ticari taksi olarak hizmet veriyor. Türkiye'deki yasalara göre taksicileri mağdur etmeden hizmet vermeye başlayan Uber, artık ülkemizde resmi olarak uzun yıllar faaliyet gösterecek gibi görünüyor.

Türkiye'de hizmet vermeye başladığı günden bu zamana kadar ülkemizde 4,7 milyondan fazla kişi tarafından indirilen Uber uygulaması sadece İstanbul'da 18 bin taksi sürücüsü tarafından kullanılıyor. Bu verilerin Ankara'da da hizmet vermesinden sonra kat ve kat artacağı ortada.

Peki, siz Uber kullanıyor musunuz? Kullanıyorsanız Uber'den memnun musunuz? Gelin yorumlarda tartışalım.

Yorumlar
Mehmet
Uber Türkiye'de olduğu müddetçe ,vatandaşın taksi memnuniyetsizligi ,şikayetleri ortadan kalkar,çünkü Uber profesyonel ,kaliteli bir uygulama,ülkemize hayırlı olsun ,ilk tercihim Uber,çünkü kaliteli ,ve guvenli
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.