Güncel

Yeşilçam dizisinden ilk görüntüler geldi! Başrolde Çağatay Ulusoy var!

Yönetmenliğini Çağan Irmak’ın yaptığı, başrollerinde ise Çağatay Ulusoy gibi yetenekli isimlerin bulunduğu Yeşilçam'dan ilk görüntüler geldi.

Yeşilçam dizisinden ilk görüntüler geldi! Başrolde Çağatay Ulusoy var!

Son zamanlarda kendisinden çok kez bahsedilen ve merakla beklenen dizilerden biri olmayı başaran Yeşilçam hakkında videolar ve görseller yayınlanmaya devam ediyor. BluTV’de yayınlanacak olan dizinin yönetmen koltuğunda Çağan Irmak bulunuyor. Yeşilçam dizisinin başrollerinde ise Çağatay Ulusoy, Selin Şekerci ve Afra Saraçoğlu gibi yetenekli isimler var.

Geçtiğimiz haftalarda Yeşilçam dizisinden videolar ve görseller yayınlandı. Yayınlanan video ve görseller doğrultusunda dizi için hazırlanan prodüksiyonun hayli detaylı olduğunu anlamak mümkün. Bunun yanı sıra dizinin yayınlanacağı platform olan BluTV, dizi içerisinden ilk defa görseller paylaştı. Bu durum diziyi bekleyenleri de heyecanlandırmayı başardı.

Yeşilçam dizisinden ilk görüntüler geldi. Önümüzdeki ay içerisinde yayınlanacak

Görselleri yayınlanan Yeşilçam dizisi önümüzdeki ay içerisinde ekranlardaki izleyicilerle bulaşacak.

1960'lı yıllarda Türkiye'de altın çağını yaşamaya başlayan Yeşilçam Sineması'nda bir yapımcının ayakta kalma hikâyesini izleyeceğimiz Yeşilçam: Bir Sinema Hayvanı dizisinde başrol Çağatay Ulusoy, varını yoğunu kaybetmiş. Ancak Yeşilçam'da tekrar küllerinden doğmaya çalışan sinema aşığı Semih Ateş'e hayat veriyor.

Diğer bir başrol oyuncusu olan Afra Saraçoğlu, Yeşilçam'ın kapısını 'gerçek bir sanatçı olma' amacıyla çalan Tülin Saygı'yı canlandıracak. Yeşilçam'ın gözde yıldızlarından olan Mine Cansu ise Selin Şekerci tarafından canlandırılacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.