Güncel

Ukrayna için yapılan kripto bağışları 30 milyon dolara yaklaştı!

Blockchain analitik firması Elliptic tarafından sağlanan veriler, Ukrayna için yapılan toplam kripto bağışlarının 27,2 milyon dolara ulaştığını gösteriyor.

Ukrayna için yapılan kripto bağışları 30 milyon dolara yaklaştı!

Ukrayna, 30 milyon dolara yaklaşan değerle önemli bir kripto bağışı girişi kaydetmeye devam ediyor ve şu anda 27,2 milyon dolar seviyesinde duruyor ve daha iyi dilekler devam eden Rus işgali sırasında desteklerini ifade ediyor.

Destek devam ederken Ukrayna için kripto bağışları 30 milyon dolara yaklaştı!

Blockchain analitik firması Elliptic tarafından sağlanan veriler, Ukrayna hükümetinin ve STK'ların kripto bağışlarında 17,2 milyon dolar topladığını gösteriyor.

Kripto borsası Binance ayrıca, savaştan etkilenen Ukraynalıları desteklemek için 10 milyon dolarlık bir acil durum fonuna öncülük ediyor ve toplam teyit edilen bağışları 27,2 milyon dolara getiriyor. 

Binance CEO'su Changpeng Zhao'ya göre, şirket insani yardım girişimlerine 10 milyon dolar  bağışlıyor.

Bağışlar, askeri destek ve insani yardım girişimleri de dahil olmak üzere kurslar için sivil toplum kuruluşları ve devlet kurumları da dahil olmak üzere çeşitli kuruluşları hedefliyor.

Diğer yandan, Ethereum kurucu ortağı olan Rus vatandaşı Vitalik Buterin'in, çeşitli insani girişimleri desteklemek  için kripto bağışları için baskı yapan kişiler arasında yer aldığını ayrıca belirtelim.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.