Güncel

Unify, Kağan Özerhan ile kadrosunu güçlendirdi

Kağan Özerhan, Unify’da Sistem Mühendisi görevine getirildi.

Unify, Kağan Özerhan ile kadrosunu güçlendirdi

Unify, eski adı ile Siemens Enterprise Communications büyümeye devam ediyor ve kendini geliştirme yolunda Sistem Mühendisi görevine Kağan Özerhan’ı atadı. Farklı networkler, cihazlar ve uygulamaları kullanımı kolay tek bir çatı altında birleştirip iş birimlerinin zengin ve anlamlı bir iletişim deneyimi yaşamasını sağlayan Unify, Türkiye organizasyonuna deneyimli bir isim daha kattı.

1415862705_unifylogo.jpg

Kağan Özerhan, 20 yıllık deneyimi ile tasarım danışmanlığından sorumlu olacak

Haberleşme ve teknoloji sektöründe 20 yıllık tecrübeye sahip Kağan Özerhan, Meru Networks, Polycom, Avaya, Nortel, Bay Networks gibi uluslararası üreticilerde sistem mühendisi, Koç Net'te ağ mühendisi, Global One - Inturnet'te Teknik Müdür ve Aselsan'da Ar-Ge mühendisi pozisyonlarında çalıştı. Lisans eğitimini Orta Doğu Teknik Üniversitesi'nde, yüksek lisans eğitimini Bristol Üniversitesi'nde Elektrik ve Elektronik Mühendisliği bölümlerinde tamamlayan Özerhan, iş ortaklarına ve kurumsal müşterilere Unify’ın ürün ve çözümleriyle ilgili tasarım danışmanlığı verilmesinden sorumlu olacak.

Unify’ın tamamen müşterilerinin ihtiyaçlarına odaklanıp, özelleştirilmiş ve esnek süreçler tasarlayarak, sunduğu hizmetlerde fark yaratan bir firma olduğunu belirten Özerhan, “Kalite anlayışını teknolojinin sunduğu olanaklarla birleştirerek sektöre, müşterilerine en kapsamlı ve en iyi değeri yaratabilen dinamik bir şirketin amaçlarına hizmet etmekten dolayı çok mutluyum.” dedi.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.