Güncel

Uzaydan bile görünen cinsel organ çizimi

Google Maps'te ortaya çıkan ve Avustralya'da olduğu belirlenen antik bir çizim görenleri şaşkına çevirdi. Cinsel organ şeklinde yapılan çizim uzaydan bile görünüyor.


İnternetin gelişmesi ve uydu görüntülerinin yaygınlaşmasıyla beraber dünya üzerinde bulunan bazı ilginç görüntüler de milyonlar tarafından görünür hale geldi. Sosyal medyaya malzeme olan bu görüntülere bir yenisi daha eklendi. Avustralya'da ortaya çıkan bir uydu görüntüsü bu kategoriye eklenecek yeni bir malzeme oldu.

Avustralya'da kurumuş bir göl yatağında ortaya çıkan ve Google Maps üzerinden de görüntülenebilen erkek organı çizimi sosyal medyanın gündemine oturdu. Kurumuş olan gölün zemininde ortaya çıkan görüntünün uzun yıllar önce bubölgede yaşamış yerliler tarafından yapıldığı düşünülüyor. Tarih öncesinden kalma bu görüntü Google Maps ve kuruyan göl sayesinde gün yüzüne çıktı. Siz de bu görüntüyü görmek isterseniz Google Maps linkine tıklamanız yeterli. 

Ancak bu tarz görüntüler ilk kez bulunmuyor. Daha önce yine Avustralya'da uzaydan görünen devasa bir yerli figürü ortaya çıkmıştı. Jeoglif adı verilen bu görüntüler insan eli tarafından yapılıyor ve devasa boyutlarıyla uzaydan bile görünebiliyor. Jeogliflerin ağırlıklı olarak Avustralya'da bulunmasının sebebi ise ülkenin ikliminin kurak olması. Ancak göl tabanındaki görüntünün halen duruyor olması akıllara 'acaba sonradan mı yapıldı' sorusunu da getirmiyor değil. Konuyla ilgili düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmına yazabilirsiniz.

Yorumlar
Yorumcu
Anlatmaya gerek yok görüyorsunuz özellikle uzaydan görünsün diye yapmişlardır... hatta uzaylılar yapmiştir ... tarladaki çizimler daha inandırıcı 👏😉👽
Cevapla
goku ginjiru
arkadaşım neden erkeklik organı filan yazıyosunuz penis yazsanıza adam gibi. merak etmeyin küfür değil tıptaki ismi.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.