Güncel

Uzaylılar kanıtlandı! Dört düşman uzaylı uygarlığı keşfedildi!

Uzun yıllardır merak konusu olan uzaylılar var mı? sorusu nihayet cevap buluyor. Bir doktora öğrencisinin araştırmasına göre uzaylılar gerçekten var.

Uzaylılar kanıtlandı! Dört düşman uzaylı uygarlığı keşfedildi!

Samanyolumuzda milyonlarca yaşanabilir gezegen var. İspanya'daki Vigo Üniversitesi'nde doktora öğrencisi olan Alberto Caballero'nun yeni araştırmasına göre Dünya'ya saldırabilecek düşmanca uzaylı medeniyetler gerçekten var.

Caballero yayınladığı makalesinde: İnsanların bir gün gezegenimizi işgal edebilecek düşmanca bir uzaylı uygarlığıyla temas kurma ihtimali nedir? sorusuna yanıt aramaya çalışıyor.

Uzaylılar kanıtlandı! Dört düşman uzaylı uygarlığı keşfedildi!

Caballero, cevabı bulmak için yıldızlara bakmadan önce insanlık tarihine bakarak araştırmasına başlıyor. Doktora öğrencisi makalesi aracılığıyla, insan uygarlığının yerleşik bir dış gezegene saldırma veya istila etme olasılığını tahmin ederek düşman dünya dışı uygarlıkların yaygınlığını tahmin etmeye çalışıyor.

Caballero, 1915 ile 2022 arasında bir diğerini işgal eden ülkeleri de araştırmasına eklemiş. Bu süre zarfında, dünyanın 195 ülkesinden 51'inin bir miktar istila hareketinde bulunduğunu söylüyor. Ardından doktora öğrencisi, küresel askeri harcama yüzdesine göre her ülkenin bir işgal başlatma ihtimalini hesaplıyor. Her bir ülkenin istila olasılıkları hesaplandıktan sonra, insanlığın yıldızlararası seyahat etme yeteneği olmadığı için uzaylılar tarafından istila edilmemiz ihtimalinin %0.026 olasılık olduğunu söylüyor. Araştırmada “Son 50 yılda işgallerin sıklığı %1,15 oranında azaldı. Bu arada, dünya enerji tüketimi yüzde 2,24 ile istikrarlı bir şekilde artıyor.” ifadeleri yer alıyor. İnsanların uzayda bir medeniyeti saldırma olasılığı düşük olsa da diğer gezegenlerdeki teknolojide hakkında bir fikrimiz olmadığı için onların bize saldırma ihtimali mevcut diyebiliriz.

Yorumlar
Haydar Amca
Yahu ne uzaylısı kafayı mı yediniz siz?
Cevapla
Mk Ultra
Bendeki mikroçip dünya yapısı. Uzaylı mikroçip i değil. Bu mikroçip casusluk için kullanılıyor. Aynı zamanda beyninizde gizledikleriniz öğrenilmek için kullanılıyor.Yalnız böyle bir mikroçipin varlığını insanlara anlatmak akıl sağlığınızın bozulduğu gibi bir engeli var.Yani mikroçipin sahibi sizden bilgiyi alır posayı hangi ülkede yaşıyorsa güvenlik güçlerine teslim eder.O ülkede mikroçipi o bedenden çıkarmayı akıl etmez.Mikroçip sizi köle yapıyor suç işlemenize neden olunuyor
Cevapla
Mk Ultra
Apollo uçuşlarından en sonuncularını inceleyin. Mona Lisa bedeni mumya şeklinde ki beden gerçekten dünya yapısı mı? Uzaylılar ın yarattığı bir beden mi? Dünya insanlarının arasına göndereceği casus beden miydi? Yani bedenin dışı dünya insanı şeklinde ruhu biyolojik ruhu uzaylı mıydı? Kimbilir o bedenin içinde kaçtane mikroçip vardı. Mikroçip sayesinde zihinsel olarak haberleşme görme yapılıyor du. Uzaylılar ın mikroçipleri günümüzün mikroçiplerinden daha güçlü olduğu gerçeği
Cevapla
Mk Ultra
Dünya laboratuvar gibi içinde insanlar bitkiler hayvanlar yaşıyor. Bugün e kadar yapılan en çılgın şeyler tarihinde gizli. Günümüz insanı yapılmış tüm çılgın şeyleri okuyor öğreniyor ve yenilerini uyandırıyor. Uzaylılar mı tehlikeli dünya insanı mı? Uzaylılar tehlikeli olsaydı çok gelişemezlerdi diye düşünüyorum. Apollo uçuşlarından en sonuncularını inceleyin. Dünya dışı uygarlık insanların arasına girip dünya insan bedeni ele geçirip puro şeklinde ki aracına mı almış mona Lisa bedenini!!!
Cevapla
Mk Ultra
Dünya insanı dünya dışı uygarlıklardan daha tehlikeli. Neden mi bugün kü durumuna göre yüksek teknoloji uğruna HERŞEYİ yapabilirler.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.