Güncel

Venom filminin yaş sınırı belli oldu!

Tom Hardy'nin başrol olduğu filmin +18 ve üzeri olmayacağı açıklandı.

Venom filminin yaş sınırı belli oldu!

Marvel hayranlarının merakla beklediği Venom filminin yaş sınırı belli oldu.

Tom Hardy'nin başrol olduğu filmin +18 ve üzeri olmayacağı açıklandı. Açıkçası böylesine sert bir karakterin filminin +18 ve üzeri olmayacak oluşu bizi de üzdü.

Bu sebepten dolayı filmde görmek istediğimiz şiddet ve kanlı sahnelerin filmde olmayacağını onaylayabiliriz. 13 yaş ve üzeri olacağı açıklanan film, belki ilerde yeni nesil Spider-Man filmleriyle kesişeceği için böyle bir yola da gidilmiş olabilir. Venom filminde Spider-Man'in olmayacak oluşu büyük bir yankı uyandırmıştı.

Venom filminin yaş sınırı belli oldu!

Çünkü birçok Marvel fanı, Spider-Man ve Venom'un aynı filmde buluşmasını istiyor. Gişe korkusu yüzünden de böyle bir yola başvuran yapımcılar, keşke Deadpool'dan ders almış olsaydı. Riskli bir adım atarak Deadpool'u 18+ hale getiren yapımcılar, bu durumdan oldukça memnun durumdalar. 

Henüz filmin senaryosu hakkında net bir bilgi elimizde yok.

Umarız Sony, Venom karakterini Spider-Man filmlerinde yaptığı gibi yerden yere vurmaz. Derin bir geçmişi bulunan karakterin kaderinin Sony gibi bir firmaya teslim edilmiş olması bizleri endişelendirmiyor değil.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.