Venom'dan aksiyon dolu sahne paylaşıldı!

Tom Hardy'nin başrolü üstlendiği Venom filminden aksiyon dolu yeni bir sahne paylaşıldı.

Venom'dan aksiyon dolu sahne paylaşıldı!

Tom Hardy'nin baş rolde olduğu Venom'dan aksiyon dolu yeni bir sahne paylaşıldı.

Tom Hardy'nin başrolü üstlendiği Venom filmi birçok kesim tarafından merakla bekleniyor. Paylaşılan sahneye göz attığımız zaman birçok asker ile mücadele ettiğini görüyoruz Venom'un. Oldukça rahatsız olan Venom, acımasızca askerlere karşı saldırı moduna geçiş yapıyor.

Şu 36 saniyelik sahne, bu zamana kadar gördüğümüz en ciddi Venom portresi olabilir. Eddie Brock'un, Venom'a dönüşmeden önce Mask diye seslenmesi ise, Jim Carrey'nin başrolünde olduğu The Mask filmine güzel bir gönderme olmuş. 

Filmin konusu: Eddie Brock hırslı bir muhabirdir. Sevgilisinin çalıştığı araştırma firmasının sahibi de peşinde olduğu hikayelerden biridir. Kötü niyetli ve kendi amaçları doğrultusunda hareket eden bu adamın hikayesinin peşinde koşarken, Eddie, sadece simbiyoz hâlinde yaşayabilen ve adrenalinle beslenen uzaylı bir organizmanın firma tarafından keşfedildiğini ve insan deneklerle birleştirilmeye çalışıldığını öğrenir.

Venom'dan aksiyon dolu sahne paylaşıldı!

Venom'dan aksiyon dolu sahne paylaşıldı! - Resim : 1

Ancak araştırmasında fazla ilerleyen Eddie, Venom adı verilen bu organizmanın sıradaki taşıyıcısı olur. Bir yandan vücudunu ve zihnini kontrol altına alan organizmayla mücadele eden Eddie, bir yandan da firma sahibinin kendisini öldürmesi için gönderdiği kişilerden kaçmalıdır...

Marvel çizgi roman evreninin ezeli kötülerinden Venom'un beyaz perde uyarlaması olan filmde Venom’a Tom Hardy hayat veriyor. Filmde 4 Oscar adaylığı bulunan Michelle Williams, 2 Oscar adaylığı bulunan Woody Harrelson, Altın Küre adayı Rüz Ahmed, Jenny Slate de yer alıyor.

Venom, 5 Ekim 2018'de sinemalarda bizlerle olacak.