Veriler, kar ve zarar eden DOGE sahiplerinin eşit sayıda olduğunu gösteriyor!

Verilere göre, kar ve zarar eden DOGE sahipleri eşit sayıda. DOGE sahiplerinin her biri %48 ile kârda ve zararda!

Veriler, kar ve zarar eden DOGE sahiplerinin eşit sayıda olduğunu gösteriyor!

Meme kripto para birimi Dogecoin ( DOGE ), 2021'in ilk yarısında kaydedilen başarıyı tekrarlamak için mücadele ediyor; bu, yatırımcıların belirteçten kar etme yeteneğini etkileyen bir senaryo. Güncel verilere göre, kar ve zarar eden DOGE sahipleri eşit sayıda.

Veriler, kar ve zarar eden DOGE sahiplerinin eşit sayıda olduğunu gösteriyor!

14 Temmuz itibari ile para kazanan DOGE sahiplerinin sayısı zarar edenlere eşit. CoinMarketCap verilerine göre, mevcut DOGE fiyatına göre, hem sahiplerin kar ve zarardaki payı %48'de, hem de sadece %4'ü başa baş olduğunu gösteriyor.

Veriler, kar ve zarar eden DOGE sahiplerinin eşit sayıda olduğunu gösteriyor! - Resim : 1

DOGE sahipleri kar ve zararda. Kaynak: CoinMarketCap

DOGE kayıpları artıyor

Kripto varlık, genel kripto piyasası fiyat hareketiyle bağlantılı olarak son yedi gün içinde neredeyse %14 düşerek 0.09991 dolardan işlem görüyordu. Piyasa son aylarda artan düşüş momentumu ile mücadele ederken, Dogecoin'in karlılığı nötr bir seviyeye doğru ilerliyor. 

Özellikle, kârlılık arttığında, sahiplerinin portföylerini riskten arındırmanın bir parçası olarak kâr alma olasılıkları daha yüksektir. Bununla birlikte, yatırımcılar mevcut tarafsız durumla başka bir ralli umuduyla tokeni elinde tutabilir.

DOGE fiyat hareketi Bitcoin gibi varlıklarla ilişkili olsa da, Tesla CEO'su Elon Musk  gibi ünlü destekçilerin devam eden desteğine rağmen madeni para önemli bir toparlanma belirtisi göstermedi.

Düşen fiyat hareketinin ortasında Musk, hala varlığı biriktirdiğini doğruladı ve kısa vadeli bir ralliyi ateşledi.