Güncel

Vestel ile ilgili tüm şikayet ve önerilerinizi dinliyoruz! Yetkililere iletiyoruz!

Şikayetim Var'ın yeni bölümünde Vestel ile ilgili tüm şikayet ve önerilerinizi dinleyip yetkililere iletiyoruz!

Vestel ile ilgili tüm şikayet ve önerilerinizi dinliyoruz! Yetkililere iletiyoruz!

Teknolojioku olarak başlattığımız Şikayetim Var'ın yeni bölümünde konuğumuz Vestel. Hatırlanacağı üzere önceki bölümlerde Vodafone, General Mobile, Xiaomi ve Türknet ile ilgili içerikler hazırlamıştık. 

Önceki bölümler için 1000'lerce şikayet ve tavsiye yorumu aldık. Bu haftaki konuğumuz ise Türkiye'de yerli teknoloji üretimi denildiğinde akla gelen ilk isim olan Vestel.

Eğer sizin de Vestel ile ilgili herhangi bir şikayetiniz varsa bu haberin altında yorum olarak paylaşabilirsiniz. Biz de bu şikayetleri direkt olarak şirketlerin yetkililerine ileteceğiz.

Yani sadece yardım hattı ya da müşteri servislerine değil, direk olarak üst düzey yetkililerle temasta olacağız.

Vestel kullanıcıları! Şikayetlerinizi alıyoruz!

Şikayetinizi aşağıdaki yorum kısmına yazabilirsiniz. Yalnız yorumunuzu yaparken üslup ve yazım tarzınıza biraz dikkat etmeniz gerekiyor. Çünkü hakaret ve küfür içeren yorumlar editörlerimiz tarafından onaylanmıyor.

Yazdığınız yorumlardan öne çıkanları Pazar günü yayınlayacağımız Şikayetim Var'ın yeni bölümünde de okuyacağız.

Bu arada dip not olarak belirtelim. Videoda tüm yorumları okuyamasak da markaya tarafımıza gelen tüm yorumları ileteceğimizi belirtelim.  Az önce de belirttiğimiz üzere yorumlardaki tek şartımız, düzgün bir üsluba sahip olması. Dolayısıyla küfür ve hakaret içermemesi.

Peki siz Vestel'in hizmetlerinden memnun musunuz? Marka teknik servis, yazılım, fiyat ve müşteri hizmetleri konusunda sizi tatmin edebiliyor mu? Yorumlarınızı sabırsızlıkla bekliyoruz.

Yorumlar
Rasim Koza
Fiyat politikasını değiştirmesi lazım. Yerli falan ama bakıldığı zaman Bosch'la falan yarışıyor fiyatları. Kardeşim madem yerlisin fiyatını da ona göre belirle.
Cevapla
Barış Yılmaz
Teknik servis gerçekten sıkıntılı. 3 defa aradık garantili ürün için geleceğiz diyorlar gün veriyorlar hep bir bahaneyle gelemedik şu gün gelelim diyorlar. Şikayet ediyoruz oradan da bir sonuç yok. heralde garantinin bitmesini bekliyorlar.
Cevapla
Taha Kaya
Selamlar. Ne oldu o kadar yatırım yapılan Venüs modelleri? Nedden artık çıkmıyor? Hazır teşvik de geldi?
Cevapla
Ahmet
Ben yaklaşık 7 ay önce evlendim giyim 30 bine tüm beyaz eşya TV vb aldım çamaşır Makinesi sıkınti çıktı teknik servis hizmetleri aradım 5 saat boyunca artı benle muhatap bile olmadılar hep bir bahane siz siz olun sakın almayin Arçelik bir arkadaş im aldi tek telefon la 1 saat icinde hemen geliyor Arçelik ama.vestelde hep bir bahane sakın almayın sakın paraniz çöp olsun
Cevapla
Dohan
Bip le ulaşak çarımerkezine salam ürünler yapsınlar mademki yerli
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.