Vivo APEX 2020 MWC'de tanıtılacak!

Vivo APEX 2020 konsept modelin MWC etkinliğinde tanıtılacağı resmiyet kazandı.

Vivo APEX 2020 MWC'de tanıtılacak!

BBK Electronics'in yan kuruluşu olan, Çin merkezli teknoloji devi Vivo'nun, APEX 2020 konsept telefon modelinin tanıtım tarihi belli oldu. 

Vivo APEX 2020 MWC'de tanıtılacak!

Çerçevesiz, fütüristik bir tasarıma, yüksek ekran oranına, güçlü arka kameralara, açılır selfie kamerası ve daha fazlası gibi özelliklere sahip olan Vivo APEX 2020 konsept modelin tanıtım tarihi açıklandı. Basın kuruluşlarına gönderilen davet görselinin sızdırılmasıyla ortaya çıkan tanıtım etkinliği, 23-24 Şubat tarihleri arasında MWC’de gerçekleşecek.

Vivo APEX 2020 MWC'de tanıtılacak! - Resim : 1

BBK Electronics'in yan kuruluşu olan, Çin merkezli teknoloji devi Vivo, hatırlarsınız ki; 2019 yılında tam 7 adet model tanıtmıştı. Vivo, bu yıl da yeni modelleri ile pazara oldukça iddialı bir giriş yapacağa benziyor. Zira ürünlerini yenilikçi yaklaşımla hazırlayan şirketin piyasaya sürdüğü modeller olsun, konsept modelleri olsun çoğu kullanıcı tarafından oldukça beğeniliyor.

Vivo APEX 2020 MWC'de tanıtılacak! - Resim : 2

İlk olarak 2018 yılında tanıtılan APEX konsept model, pop-up ön kamera ve ekrandan parmak izi okuyucu teknolojileriyle adeta göz kamaştırmıştı.

2019 yılında ise 5G desteğiekran içi hoparlör ve neredeyse tüm ekranı kapsayan parmak izi okuyucusu ile bizleri karşılayan APEX konsept modeli birçok kullanıcının dikkatini çekmiş ve de oldukça beğenilmişti.

Benzer şekilde her yıl tanıtılan APEX konsept modelleri, sürekli olarak ileri teknoloji yenilikler içermeye devam ediyor. Zira bunu firmanın basın kuruluşlarına gönderdiği davet görselindeki Empower the Next (Bir Sonrakine Güç Verin) sloganından tahmin edebiliyoruz. Bu slogan yeni modelin bir önceki modellere göre daha güçlü, gelişmiş ve yenilikçi model olacağının adeta sinyalini veriyor.