Güncel

Wacom ile Çiz, Kazan!

Tablet ve dijital kalem konusunda dünyanın önde gelen üreticilerinden Wacom, “İstanbul Design Week 2013”de çizim yarışması düzenliyor.


Günümüzde yaratıcı profesyoneller; stüdyolar, müşteri ofisleri, ortak toplantı alanları, kafeler, uçaklar, trenler gibi çeşitli ortamlarda yaratıcılıklarını ortaya koyabilmelerine olanak sağlayan yüksek performanslı donanım ve yazılıma ihtiyaç duyuyorlar.  Wacom’un sunmuş olduğu tablet ürünleri, ister stüdyo ortamında olsun isterse hareket halinde olsun, üretken sanat ve tasarım çalışmaları için gerekli her şeyi sunarak yaratıcı serbestiyi destekliyor.

1385375406_wacom-flyer.jpg

27 Kasım – 01 Aralık 2013 tarihleri arasında Maçka Küçük Çiftlik Park’ta düzenlenecek “İstanbul Design Week 2013” ziyaretçileri, etkinlik kapsamında yer alacak Wacom standını ziyaret ederek, sergilenecek Wacom tabletlerini deneyebilecekler. Hatta yaratıcı profesyoneller ziyaretleri esnasında, uzun çalışma saatlerini dengeleyebilmeleri için ihtiyaç duydukları konfor ve ergonomiyi sağlayan ve İstanbul Design Week’de sergilenecek olan Wacom ürünleri ile çizdikleri dizaynlarla yarışmaya katılabilecekler.

Yarışmaya katılanların çizimler, Wacom’un uluslararası tasarım profesyonellerinden oluşacak bir jüri tarafından değerlendirilecek ve dereceye girenler aşağıdaki Wacom ödüllerini kazanacaklar:

Birincilik Ödülü:          Cintiq Companion Hybrid

İkincilik Ödülü:            Intuos Pro M

Üçüncülük Ödülü:      Intuos Creative Stylus

Ödül kazanan tasarımlar, 31 Aralık 2013 tarihine kadar açıklanacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.