Güncel

Western Digital IFA'da yeni ürünlerini tanıtıyor

Western Digital’in IFA’da sergileyeceği ürün grubunda, WD_BLACK Oyun Sürücüleri, Süper İnce 5 TB Taşınabilir Sabit Sürücü ve Yeni Yüksek Hızlı SanDisk Bellek Kartları yer alıyor.


IFA 2019'da Western Digital, WD_Black oyun ürünleri serisi, WD ve SanDisk markalarından en yeni ürünlerini sergiliyor.

Western Digital IFA'da yeni ürünlerini tanıtıyor

Western Digital’in yeni ürünlerini kullanacak tüketiciler ister zorlu bir oyuncu, ister değerli anılarını korumak isteyen bir aile reisi ya da doğru anı yakalamaya çalışan bir fotoğrafçı olsun, ürünler, gelişen veri depolama ihtiyaçlarını karşılamak için birinci sınıf güvenilirlik ve performans sağlayacak şekilde tasarlandı. Almanya’nın Berlin kentinde gerçekleşecek IFA katılımcıları, şirketin yeni ve güçlü çözümlerini ilk elden tecrübe etmek için # 17, Stand # 201'deki Western Digital'i ziyaret edebilir.

WD_Black

    • WD_Black oyun ürünleri serisi, oyun istasyonlarının depolama sınırına ulaştığında en sevdikleri oyunlardan hangisinden fedakarlık edeceğini seçme zorluğuyla karşı karşıya kalan oyuncular için hazırlandı. Sergilenen beş yeni oyun çözümü arasında, endüstrinin bir SuperSpeed USB (20 Gb / s) ara yüzüne sahip ilk oyun sürücüsü olan WD_Black P50 Oyun Sürücüsü SSD bulunuyor. WD_Black P50 Oyun Sürücüsü SSD'nin bu yılın sonunda piyasaya sürülmesi bekleniyor. Ek olarak, portföyde iki Xbox lisanslı sürücü, Xbox One ™ için WD_Black P10 Oyun Sürücüsü ve Xbox One ™ için WD_Black D10 Oyun Sürücüsü (bu ayın daha sonra piyasaya sürülmesi bekleniyor) bulunuyor. Bu iki sürücü bir Xbox Game Pass Ultimate**  deneme üyeliği ile birlikte geliyor. WD_Black portföyü, PC ve konsol oyuncularına, oyunların keyfini sürmelerine ve sınırsız oynamalarına imkan veren performans, kapasite ve güvenilirlik sağlıyor.

WD

    • Ödüllü My Passport ™ portatif sürücüler serisi, günümüz tüketicisinin ihtiyaçlarına daha iyi uyacak şekilde yenilendi. Şimdilik 5TB'a* kadar, en ince form faktörü olan WD, tüketicilere seyahatleri sırasında gittikleri her yerde değerli fotoğraf, video ve belgeleri taşıma ve koruma konusunda daha fazla kapasite sunuyor. Yeni My Passport ve Mac için My Passport sürücüleri harika bir yeni renk paletine ve şık bir tasarıma sahip. Ürün ayrıca üç yıllık sınırlı bir garantiyle geliyor.

SanDisk

    • Yeni nesil NVMe™ teknolojisine sahip olan şirket, şimdiye kadarki en hızlı bellek kartı olan SanDisk Extreme PRO® CFexpress ™ B Tipi B'yi piyasaya sürüyor. Yeni kart, yüksek kaliteli içerik için artan talebe ayak uydurabilmek adına en ileri teknolojiye ihtiyaç duyan fotoğrafçılar ve videografçılar

için tasarlandı. Göz kamaştıran hızlarla, mevcut performans kartı formatlarımızın 1 üç katı daha fazla hızla sunan CFexpress kartı ile RAW formatındaki 6K videonun 3 tutarlı ve hızlı bir şekilde kaydedilmesini sağlayarak iş akışının verimliliğini artırıyor. Kartın bu yıl sonuna doğru hazır olması planlanıyor. Ayrıca, şirket; dünyanın en hızlı 1TB* UHS-I SD kartı 2 olan 1TB * SanDisk Extreme PRO SD™ UHS-I bellek kartını da piyasaya sürüyor. Ay sonunda dağıtımı planlanan bu süper yüksek kapasiteli SD kart, 4K UHD video3 ve ardışık seri çekim modu fotoğrafçılığı için ideal bir ürün.

    • Ayrıca SanDisk IFA'da dünyanın ilk yerel otomatik yedekleme özelliğine sahip ilk ikisi bir arada kablosuz şarj cihazı olan iDpand™ Kablosuz Şarj Cihazını da sergiliyor. Yeni cihaz, şarj olurken Qi™ özellikli iPhone ve Android™ cihazlar için tüketicilere yerel fotoğraf yedeklemesi de sunuyor. Bu cihaz, şarj alışkanlıklarında bir değişiklik yapmadan hatıraları güvende tutmanın kolay bir yolu olarak gösteriliyor. iPhone'larına hızlı bir şekilde ekstra depolama alanı eklemek ve daha fazla fotoğraf ve videoya yer açmak isteyen tüketiciler için, SanDisk de yeni iXpand Flash Drive Go’'yu piyasaya sürüyor. Her iki ürün de şu anda belirli bölgelerde bulunuyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.