Güncel

Western Digital, yeni ürünlerini CES 2020'de sergileyecek

Western Digital Corporation, CES 2020’de yeni inovasyonları sergileyecek.

Western Digital, yeni ürünlerini CES 2020'de sergileyecek

Şirket ayrıca, akıllı telefonlar ve dizüstü bilgisayarlar için 1 TB SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C sürücüsünü de piyasaya sürecek.

Western Digital, yeni ürünlerini CES 2020'de sergileyecek

Western Digital’ın mobil cihazlardan, performans sürücülerine kadar her türlü ihtiyaç için çeşitli depolama çözümleri sunuyor. Western Digital CES 2020'de G-Technology, SanDisk, WD ve Western Digital markalarının içerdiği tüketici depolama çözümlerini gösterecek.

SanDisk 8TB SSD prototipi duyurdu

Teknolojinin kilometre taşlarının mirasını sürdüren şirket, dünyanın en yüksek kapasiteli, cep boyutunda SuperSpeed USB 20 Gbps taşınabilir SSD’sini sergileyecek. Tüketicilerin zengin içerik yakalama ve onları ellerinde tutma arzusundan ilham alan Western Digital, bu 8 TB SSD prototipi ile mümkün olanın sınırlarını zorlamaya devam ediyor. Nitelikli tasarım ile flash bellekteki uzmanlığını birleştiren şirket, günümüzün tüketici ihtiyaçlarını karşılayan ve hatta fazlasını sağlayan devrimci çözümlerin ön saflarında yer almaya devam ediyor. Western Digital, halihazırda mevcut olan geniş taşınabilir SSD serisini de sergileyecek.

Yepyeni 1TB SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C

SanDisk markası, bu sene CES'te en son USB Type-C akıllı telefonlar ve dizüstü bilgisayarlarla çalışan en yeni çift konnektörlü sürücüsünün lansmanını yapacak.
SuperSpeed USB 20Gbps ile Sektörün İlk WD_Black P50 Game Drive SSD’si
WD_Black portföyü, PC ve konsol oyuncularının oyunlarını sınırsızca oynamalarına izin veren performans, kapasite ve güvenilirlik sağlıyor.

Western Digital’de ürün pazarlamadan sorumlu başkan yardımcısı David Ellis, “Tüketiciler her zamankinden daha fazla içerik üretiyor ve her şeyi çekmelerine, erişmelerine, paylaşmalarına ve yönetmelerine yardımcı olmak için daha gelişmiş çözümlere ihtiyaç duyuyorlar. En önemli önceliğimiz, içeriklerini tam olarak kontrol etmelerini sağlayarak insanları güçlendirmektir, böylece içeriklerinin güvenilir bir şekilde saklanması ve ihtiyaç duydukları yerde ve zamanda parmaklarının ucunda olması onları rahat hissettirir” dedi.

CES
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.