Güncel

WhatsApp grup sohbetlerine profil fotoğrafı özelliği geliyor!

WhatsApp son dönemlerde farklı güncellemeler sunarak kullanıcılara daha iyi bir kullanım deneyimi sunmayı hedefliyor. İşte tüm detaylar.

WhatsApp grup sohbetlerine profil fotoğrafı özelliği geliyor!

Türkiye'nin en çok tercih edilen mesajlaşma uygulamalarından olan WhatsApp şimdi grup mesajlarına beklenen bir özellik sunacak. Son dönemlerde farklı güncellemeler ile kullanıcılara daha iyi bir deneyim sunmayı hedefleyen uygulama bu kapsamda yeni grup sohbeti özelliği de duyurdu.

WhatsApp yayınlanan raporlara göre, grup sohbetleri için yeni özellikler üzerinde çalışıyor. Şirket, grup sohbetlerinde diğer üyeleriyle paylaşmak için anketler oluşturulmasına olanak tanıyan yeni bir özelliği duyurduktan sonra, çalışmalarını hızlandırmış durumda.

WhatsApp grup sohbetlerine profil fotoğrafı özelliği geliyor!

iOS 22.18.0.72 için en son WhatsApp beta güncellemesi sayesinde, şirketin uygulamanın gelecekteki bir güncellemesinde grup sohbetlerindeki arayüz için bazı iyileştirmeler yapmayı planladığı ortaya çıktı. Aşağıdaki ekran görüntüsünde de görebileceğiniz gibi, WhatsApp uzun süredir talep edilen bir şeyi tanıtmayı planlıyor: grup katılımcılarının profil fotoğrafları!

whatsapp

Bu özellik beta test kullanıcılarına sunulduğunda, uygulamanın gelecekteki bir güncellemesinde, grup sohbetindeki tüm gelen mesajların yanında diğer grup katılımcılarının profil fotoğrafları gösterilecektir. Tepki önizlemesinde olduğu gibi, tüm grup katılımcıları için varsayılan olarak her zaman etkin olacak.

Bu özellik geliştirme aşamasında olduğundan, WhatsApp'ın değişiklikleri ne zaman insanlara yayınlayacağını bilmiyoruz. Yeni özellik ile kullanıcılar artık grup sohbetlerinde kendi profil fotoğraflarını gösterebilecek. Siz bu yeni özellik hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda bize belirtmeyi unutmayın.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.