Güncel

WhatsApp son güncellemesi ile kullanıcıları öfkelendirdi!

Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp, yakın zaman önce sunduğu güncelleme ile tam bir 'batarya canavrı'na dönüştü. Birçok WhatsApp kullanıcısı telefonlarının şarjının çabuk bitmesinden dolayı şikayetçi oldu.

WhatsApp son güncellemesi ile kullanıcıları öfkelendirdi!

Yakın zaman önce sunulan WhatsApp güncellemesi, kullanıcıların telefon bataryalarının çok hızlı tükenmesine neden oluyor. Kullanıcılar ise bu durumu Google Play Store'da ve Twitter vb sosyal medya paylaşımlarında dile getirerek, duydukları rahatsızlığı dile getirdi.

WhatsApp son güncellemesi ile kullanıcıları öfkelendirdi!

WhatsApp’ın son güncellemesi kullanıcıları oldukça üzdü. Son güncelleme ile Wahtsapp'ın, Android telefonlar için tam bir şarj canavarına dönüştüğü ortaya çıktı.

WhatsApp son güncellemesi ile kullanıcıları öfkelendirdi! - Resim : 1

Google Play Store'daki yorumlara ve sosyal medya paylaşımlarına bakıldığında ise bu sorunun özellikle de OnePlus telefon sahiplerini etkilediği görüldü. Kullanıcılar, batarya göstergelerinin ekran görüntülerini sosyal medya üzerinden paylaşarak, uygulamanın fazla kullanılmadığında bile, oldukça fazla şarj tükettiğine yönelik şikayetlerini dile getirdi.

iPhone ve diğer iOS işletim sistemli cihaz sahiplerinden ise, konu ile ilgili herhangi bir şikayet gelmedi.

Yorumlar
Goek
Whatsapp yüklü ama Telegram’ı tercih ediyorım, çevremde tanıdık ne kadar insan varsa ona yönlendiriyorum.. amaaaa Signal’i duyduktan sonra sanırım Telegram’da köşede duracak..
Cevapla
Tipitip
Ben bildiğiniz mektup kullanıyorum artık, hem nostaljik ve de romantik.
Cevapla
yakup
bu sıkıntı için bi adım atılması gerekir lakin yapılmassa millet whatsupı bırakır
Cevapla
Barış
Binbir türlü özelliği ile Telegram kulanıyoruz zaten. Whatsapp önce karanlık tema getirsin video paylaşımlarındaki kısıtlamaları ve diğer paylaşımlarda yarattığı kısıtlamaları kaldırsın. Bakarız kullanırız belki. Ama Telegram varken zor ya.
Cevapla
qwe
millet gecis yapsa kullanicaz da kurduk rehberin yarisi yok 2 senedir
Cem
Telegram kullanıcı bilgilerini İran'a fişlerken yakalandı. Ayrıca kendi uçtan uca şifreleme özelliği de oldukça şüpheli. Rus üretimi olduğunu da hesaba katarsak sadece Rusya etkisi altındaki 3. dünya ülkelerinde kullanılmasına şaşırmamalı. ABD, Avrupa, Japonya gibi gelişmiş yerlerde ise gerçek güvenlik, gizlilik, ekstra özellikleri için Signal kullanılıyor, bilginize.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.