Güncel

WhatsApp uygulama simgesine basılı tutarsanız ne olur?

WhatsApp artık günümüz dijital çağında anahtar kelimelerin en önemlilerinden bir tanesi. Hal böyle olunca firma kullanıcılar için yeni kısa yollar belirliyor.

WhatsApp uygulama simgesine basılı tutarsanız ne olur?

İnternet, telefonda çalışma, mobil uygulamalar, her şey işleri daha hızlı, daha verimli, daha etkili yapma fikriyle tasarlanmış gibi görünüyor. WhatsApp, son bir ay boyunca kullanıcıların en hızlı şekilde rehberlerinde belirledikleri önemli kişiler ile hızlı sohbet etmelerine yardımcı olmak için birkaç kolay araç belirledi.

Doğrudan uygulama simgesine uygulanan birkaç kısa yolun olduğunu biliyor muydunuz? Mobil ekranınızdaki uygulamanın simgesine kısa bir süreli basılı tutup, elinizi kaldırın, ekranınızda bir küçük ekran belirecek.

WhatsApp simgesine basılı tutuğunuzda beliren yeni seçenekler!

WhatsApp simgesine basılı tutarsanız ne olur? Bazı işlevlerin ortaya çıktığını ve uygulamanın kendisinin mini bir listesini göreceksiniz.

Gördüğünüz gibi, uygulama simgesine kısa süreli basıldığında ilk görünen şey, en çok konuştuğunuz üç kişinin listesi görünecek, buradaki herhangi birine tıklarsanız sizi WhatsApp içindeki sohbet penceresine götürecek. Hemen altında ise WhatsApp kamera simgesini göreceksiniz. Buna bastığınızda ise direk kamera uygulamasını açabileceksiniz.

En çok konuştuğunuz kişilerin listesini getirmek için WhatsApp simgesini basılı tutun. Eklemek istediğiniz kişiye basılı tutun ve pencereden dışarı sürükleyin. Ekranın istediğiniz bölümüne yerleştirin. Şimdi bu kişinin bir kısa yolu var. Artık WhatsApp'ı açıp sohbetlerinizden bu kişiyi aramanız gerekmiyor. Tek yapmanız gereken şey bu listeden kısa yola ulaşıp mesajınızı yazmak. Hepsi bu kadar. 

WhatsApp mesajlar uygulamasına yenilikler eklemeye devam ediyor. Firma uygulamayı sadece mesajlaşma formundan çıkarmak ve daha kullanılabilir ve hızlı bir sisteme dahil etmek istiyor. Belki de kaybettiği kullanıcı sayılarını tekrar kazanmak istiyor. Ne dersiniz!  

Yorumlar
Üzgün
Ben watsabın güvenilir olduğunu düşünüyordum ama isteyen gelip watsap ajan programlarından biri ile senin tüm özeline gire biliyor madem uçtan uca şifreli watsap neden kullanıcılarını bu ajanlardan korumuyor ben çok üzgünüm nasıl güvenelim şimdi biz watsaba
Cevapla
Atican
Hala şu saçmalıklara inanan senin gibiler var ya yazık. He ajan uygulaması var herkes giriyor he. Ulan o dediklerin zaten fake uygulama. Senin whatsapına girmek için değil telefonuna virüs yaymak için var onlar. Azıcık aklı olan zaten bunu bilir o uygulamaları kurmaz. Adam napsın senin özelini :)).
Semra
Vatsap profilimi kimler gordügünü görebilirmiyim
Cevapla
Sude
Bence gerek yok
Cevapla
Derya kaya
Gerek yok ben biliyor smdi öğrendim grek duymuyorum şuan kulllniyoruz sonuçta
Cevapla
Derya
Ne gerek var kullniyormuyuz kulaniyoruz ben bile smdi goreniyorum ama gerek duymuyorumm
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.