Güncel
WhatsApp'a 4 yeni özellik daha geliyor

WhatsApp'a 4 yeni özellik daha geliyor

WhatsApp geliştirme ekibi, uygulamanın kullanımını kolaylaştırmak ve uygulama içi sorunları daha hızlı çözmek için Android sürümüne 4 yeni özellik daha ekleyecek. Detaylar haberimizde...


WhatsApp güncellemesiyle birlikte gelecek 4 yeni özellik şu an test aşamasında ve sadece Android sürümlerine yönelik olacak. Ancak 4 özelliğin hepsinin yeni güncellemede olacağı kesin değil.

WhatsApp'a 4 yeni özellik daha geliyor

Gelmesi beklenen ilk özellik engellenen kullanıcıların engelini daha kolay kaldırmayı sağlayacak.

Artık kişi listesinde engellenmiş kişinin adının üzerine basılı tuttuktan sonra engeli kaldır seçeneğine dokunarak kişiyle tekrar iletişime geçilebilecek.

İkinci özellik ise iOS uygulamasında bulunan kullanıcıları bir gruba davet etmek için kullanılan ‘bağlantı yolu ile davet et’ özelliği Android sürümüne de eklenecek.

WhatsApp’ın uygulama sorunlarını çözmeye yönelik geliştirdiği bir diğer özellik ise sallamak.

Artık WhatsApp’la ilgili bir sorunu bildirmek için uygulama açıkken telefonu sallamak yeterli olacak.

Test edilen son özellik ise yönetici ayarlarına yönelik

Bu özellik sayesinde WhatsApp grubundaki üyeler grup yöneticine doğrudan mesaj gönderebilecek ya da grup yöneticisi üyelerin grup bilgilerini değiştirmesi gibi bazı özelliklere erişmesine izin verebilecek.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.