Güncel

WhatsApp'ın yeni gizli emojisini keşfedin!

WhatsApp'ta yalnızca bir dizi karakter yazdığınızda görülebilen gizli bir emoji vardır. Buna klavyenizdeki tuşları kullanarak ulaşabilirsiniz. İşte o gizli emoji…

WhatsApp'ın yeni gizli emojisini keşfedin!

Görünüşe göre WhatsApp'ın gönderilmesi kolay olmayan ve bir kalbi olan yeni gizli bir emojisi var. Bu yeni emoji, şimdiye kadar gizliydi ve gizli kalmıştı. Klavyenizde mevcut olmadığı için gizliydi, bunu görebilmek için belirli bir karakter kombinasyonu girmeniz gerekiyor.

Bu hile WhatsApp’ın tüm sürümlerinde çalışıyor. iOS veya Android farklılıklara ve aşırı işlevlere sahip olmasına rağmen, bu gizli emojiyi görüntüleyebiliyor. Ayrıca WhatsApp'ın masaüstü sürümlerinde kusursuz çalışıyor.

WhatsApp Gizli Hoş Bir Emoji!

WhatsApp'ın yeni gizli emojisini keşfedin! - Resim : 1

Bu yeni emojiyi kullanmak için WhatsApp üzerinden göndermek istediğiniz mesaja aşağıdakileri yazmanız gerekecek;

WhatsApp mesajı atacağınız kişiyi belirleyin ve mesaj kısmın aşağıdaki tuşları girin,

 ~<(kalp emojisi)>~

Kalp emojisi dediğimiz yere, emojiyi "kalp emojisi" ifadesiyle değil, kırmızı kalple koyun.

Bu gizli emoji, bir okla delinmiş bir kalp görüntüsü veren hoş bir emoji

Emojiler kendi içinde bir iletişim şeklidir ve Unicode Konsorsiyumu tarafından düzenlenir ve onaylanır. Bu gizli WhatsApp emojisi, bir okla delinmiş bir kalbin etkisini oluşturmak için uygulamanın kendisinden bazı hileler kullanıyor.

Şimdi bu WhatsApp emojisini kişilerinize gönderebilirsiniz. Bu tuşlamanın yalnızca WhatsApp'ta çalışacağını unutmayın. Keşke bunun gibi daha gizli emojiler olsaydı. İstediğimiz herhangi bir şekli yapabiliyor olsaydık daha mı iyi olurdu?

Yorumlar
Taleh
Harika bildirimler
Cevapla
İslam_aşiqi
Bunu plus da da etməy olar normaldır, 😶
Cevapla
Dod
~≤(❤️)≥~
Cevapla
Nazosh
Salakca ama güzel bişey. Emoji deyilde bi görünüm
Cevapla
𝕸𝖔𝖔𝖓𝖑𝖎𝖌𝖍𝖙
𝘺𝘢𝘢 𝘤𝘰𝘬 𝘨𝘶𝘻𝘦𝘭𝘭𝘭𝘭𝘭𝘭 ❥︎ఌ︎ꨄ︎
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.