Nasıl Yapılır

WhatsApp çevrimiçi durumu gizleyerek mesaj gönder! Nasıl Yapılır?

WhatsApp’tan yine harika bir özellik daha. WhatsApp çevrimiçi durumunuzu gizleyebilir ve başkalarının haberi olmadan bir mesaj gönderebilirsiniz. Çevrim dışı mesaj gönderme!

WhatsApp çevrimiçi durumu gizleyerek mesaj gönder! Nasıl Yapılır?

WhatsApp’ı sorunsuz ve sürekli bir şekilde iş arkadaşlarınızla, ailenizle ve özel arkadaşlarınızla bağlı kalmanızda sağladığı inanılmaz faydalar nedeni ile seversiniz. Ancak, bazen bazı şeylerin çok yorucu bir hale gelebileceği zamanlar vardır ve bu zamanlarda çevrimiçi olmak istemez ve aslında mesajlara dahi cevap vermek istemezsiniz.

İnternette Whatsapp çevrimiçi durumunuzu gizli tutmanıza yardımcı olacak bir dizi yöntem olsa da bunu yapmak için herhangi bir üçüncü taraf uygulamaya gitmenize gerek yoktur. Sonuçta, bu uygulamaların güvenliğiniz için neler yapabileceği hakkında hiçbir fikriniz de yoktur.

WhatsApp'ta Çevrimdışı Görünme ve Mesaj Gönderme!

WhatsApp çevrimiçi durumu gizleyerek mesaj gönder! Nasıl Yapılır? - Resim : 1

İnsanların WhatsApp'ta çevrimiçi olup olmadığınızı bilmelerini kolayca durdurabilirsiniz. Tek yapmanız gereken akıllı telefonunuzun ayarlarında bulunan Bildirimler özelliğine gitmek.

Ayarlardan bildirimler işlevine girin

Burada bulunan çevrimiçi durumunuzu, WhatsApp'ta meraklı gözlerden gizlemeden önce, akıllı telefonunuzdaki mesaj bildirimlerini tıklamanız ve etkinleştirmeniz gerekiyor.

Ayarlara gittikten sonra uygulamalara gidin ve WhatsApp uygulamasını aratın ve seçin. Bildirimler sekmesini bulun ve tıklayın.

Böylece, bir dahaki sefere bir mesaj aldığınızda, bildirim panelinizde görünecektir. WhatsApp uygulamasını hiç açmadan doğrudan oradan yanıt verebileceksiniz.

Açılır menüye tıklayın ve seçtiğiniz mesaja geri dönmek için 'yanıtla' sekmesini seçin. Bu sizin mesaj yazmanızı ve göndermenizi sağlayacak.

Uygulamanızı açmadığınız için, bütün bu aksiyonlar WhatsApp Son Görülme Durumuna bile yansımayacak.

Yorumlar
Bekin
Çevrim içi ve son görülme görülmesi lazım kişinin durumunu bilmeden nasıl mesaj yazabilirimi belki müsait değil son görülme görülünce bir mesaj yazarsın dönerse döner son görülmeyi gizlemek çok saçma bir durum
Cevapla
Ne bu Şakamı
Aydınlandım adeta teşekkürler ben bunu araştırmadan da biliyordum bilmeyen de yoktur üstten yanıt verince zaten son görülme vs yazmıyor
Cevapla
Nenen
Bunu biliyoduk zaten aq
Cevapla
Azerbaycan
2 ildi bilirem
Cevapla
Merve
WhatsApp durumlarıma kimler baktı kimler profil resmime baktı bunun için çalışma yapsanız şimdiden teşekkürler
Cevapla
Asdjsiwksjhwrjwj
WhatsApp durumları zaten kapatmamissan altındaki go işaretinden kimlerin baktığını görüyorsun ama WhatsApp ta kimler profilime baktı diye bir özellik yok (bildiğim kadarıyla)
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.