Güncel

WhatsApp'ın engelli sorunu kullanıcıları çileden çıkarttı!

Güncelleme sonrası WhatsApp'ta ortaya çıkan engelli kullanıcı sorunu, kullanıcıları çileden çıkarttı.


Popüler anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp'ın son güncellemesinin ardından ortaya çıkan hata, kullanıcıların dikkatinden kaçmadı. WhatsApp'ta engellediğiniz kişiler son güncellemeden sonra artık sizlere mesaj atabiliyorlar. Bu sorun birçok insanın çileden çıkmasına sebebiyet verdi.

WhatsApp bu defa platforma entegre edilen bir özellik ile değil, hata haberleri ile gündemde. WhatsApp’ta bulunan özellik sayesinde engellediğiniz kullanıcılar, size ne mesaj atabiliyor ne de profil fotoğrafınız, durumunuz gibi bilgileri görüntüleyebiliyorlar. Son güncelleme ile birlikte WhatsApp kullanıcıları engelledikleri kişilerden mesaj almaya başladı.

Kullanıcılar engelli listesini kontrol ettiğinde, engelledikleri kişilerin hala listede olduğunu fark etti. Engelli listesinde olmalarına rağmen kullanıcıların hala mesaj atabiliyor oluşu tabii ki bazı sıkıntıları da beraberinde getirmiş oldu. Peki WhatsApp’ta bu hata nasıl düzeltilir?

Bu sorunu yaşayanlar için çözüm çok basit, fakat engellediğiniz kişi sayısı fazla ise biraz uğraştırıcı olabilir. Engellediğiniz kişiyi engelleme listesinden kaldırıp, tekrar engelli listesine eklerseniz bu hatadan kurtulacaksınız. Bu yöntemi uyguladığınızda istemediğiniz kişiler artık size WhatsApp’tan mesaj atamayacak. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.