Oyun

Xbox One'a özel olan Sunset Overdrive PC'ye gelebilir!

Xbox One'ın çıkış oyunlarından biri olan Sunset Overdrive'ın PC platformu için listelendiği ortaya çıktı.


Eğlenceli oynanışıyla açık dünyada aksiyon keyfini oldukça başarılı bir şekilde yansıtan Sunset Overdrive, PC platformuna gelebilir.

Geliştirdikleri başarılı aksiyon oyunlarıyla bilinen Insomniac Games'in, Xbox One'a özel olarak geliştirdiği Sunset Overdrive'ın PC'ye gelebileceği ortaya çıktı. Bir koreli oyun derecelendirme şirketinin web sitesinde Sunset Overdrive PC şeklinde bir listeleme yapıldı.

Yapılan bu listeleme ile birlikte Sunset Overdrive'ın PC'ye geleceği yönünde söylentiler çıkmaya başladı. Henüz resmi bir açıklama gelmiş olmasada, yıllar sonra böyle bir karara bağlanması açıkçası oldukça ilginç. Önceki nesillerde, daha çok Sony tarafına yakın gibi görünen Insomniac GamesRachet and Clank serisiyle etrafa ün salmış bir stüdyo.

Xbox One'a özel olarak geliştirilen Sunset Overdrive, başarılı platform öğeleri ve eğlenceli oynanışı ile oldukça beğeni toplamıştı. Insomniac Games şu sıralar PlayStation 4 için geliştirilen Spider-Man oyunu üzerinde çalışıyor. Çapraz platform ile Xbox One oyunlarının Microsoft Store üzerinden Pc'ye çıkış yaptığını biliyoruz. 

E3 2018 etkinliği sırasında bu konuda bir hareketlenme olur mu bekleyip göreceğiz. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.