Güncel

WhatsApp’tan yeni bir özellik daha! Mesajlarınıza heyecan katın!

WhatsApp Messenger’da, kendi resimlerinizi kullanarak yazışmalarınız için çıkartmalar oluşturmak ve düzenlemek artık mümkün olacak. İşte mesajlarınıza heyecan katacak özellik Çıkartma Oluştur!

WhatsApp’tan yeni bir özellik daha! Mesajlarınıza heyecan katın!

Kendi çıkartmalarınızı oluşturmak için editör artık WhatsApp'ın web sürümünde görünecek. Çıkartma oluştur özelliği uygulamanın web sürümünde kullanıma açılacak. Edinilen bilgiye göre, yeni seçenek Kasım sonu veya Aralık başında WhatsApp'ın web sürümünde ve masaüstü sürümünde kullanıcılara sunulacak.

Çoğu WhatsApp kullanıcısı şimdiye kadar yalnızca üçüncü taraf uygulamalar üzerinden çıkartma eklemenize izin veren uygulamalar kullanıyorlardı. Bu özellik ile kullanıcılar tarafından oluşturulan benzersiz içeriklerin ve oluşturulan çıkartmaların sohbetleri daha da "etkileyici" bir hale getirmesi bekleniyor.

WhatsApp Çıkartma Oluştur Özelliği!

Yerleşik çıkartma düzenleyicisini kullanmak için, yazışmalardaki ataç simgesine tıklamanız ve "Çıkartma" seçeneğini seçmeniz gerekiyor. Ardından, belirlediğiniz görüntüyü bilgisayarınızdan indirmeniz gerekecek. Bundan sonra, kullanıcı seçtiği resmi düzenlemek için bir dizi işleve erişebilecek. Bunlar arasında, arka planı kaldırmak, kırpmak, emojiler veya özel çıkartmalar eklemek ve daha fazlası mevcut olacak.

Artık bilgisayarınızdaki herhangi bir görüntüden çıkartmalar oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda, sunulacak araç seti en basit grafik düzenleyicilerinden farklı olmayacak. Resim kırpılabilir, ters çevrilebilir, büyütülebilir veya küçültülebilir, özetlenebilir, arka plan, emoji, metin vb. bitmiş görüntüyü kaydedebilir ve hemen gönderebilirsiniz.

Bu arada, WhatsApp, "Çıkartmalı diğer uygulamalar" düğmesine tıkladığınızda, önceden yüklenen çıkartmalar da mevcut olarak kullanıcıya sunulacak.

İlk başta işlevin Android işletim sistemi kullanıcıları tarafından kullanılacağı ve daha sonra iPhone sahipleri için seçenekler olarak sunulacağı bildiriliyor. Yeni oluşturulan simgeler çıkartmalar bölümüne düşecek ve çok basit bir işlev sunacak.

Yorumlar
Hatice
Benim wsap gelmiyor kodu
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.