Güncel

Windows 10 için büyük güncellemenin tarihi açıklandı!

Microsoft, Windows 10 için Redstone kod adlı büyük yıl dönümü güncellemesinin tarihini resmi olarak açıkladı.


Yazılım devi Microsoft, Windows 10 için gelecek olan büyük yıl dönümü güncellemesinin tarihini açıkladı.Geçtiğimiz hafta önizleme sürümü yayınlanan Redstone kod adlı yıl dönümü güncellemesinin son kullanıcılar için yayınlanacağı tarih belli oldu.

Windows 8 ve Windows 8.1 ile kullanıcı beklentilerini karşılayamayan şirket Windows 10 ile bir nebze de olsa bu olumsuzluğu düzeltebilmeyi başarmıştı.Fakat yine de hala Windows 10'un bir çok eksiği olduğunu savunan büyük bir kullanıcı kitlesi var.Kullanıcı geri bildirimlerine de dikkat eden Microsoft gün geçtikçe Windows 10'u daha da geliştirmeye devam ediyor.

Aşağıdaki görselde de görebileceğiniz gibi yayınlanan açıklamaya göre Windows 10'un şimdiye dek alacağı en kapsamlı güncelleme 2 Ağustos 2016 tarihinden sonra kullanıcılarla buluşacak.Bu güncelleme Windows 10'daki bir çok sorunu gidermekle beraber bir çok yeniliği de beraberinde getiriyor.

1467147275_windows-10-au-aug-2story.jpg

Artık kullanıcılar için sunulan kişiselleştirme seçenekleri daha fazla olacak.Ayrıca işletim sistemindeki bildirim merkezi menüsü yepyeni bir arayüze ve daha fazla işlevselliğe kavuşacak.Bununla beraber güncelleme Gece Modu gibi bir çok yeniliği de beraberinde getiriyor.

1467148236_57637f8867b0a92d8ce6e63d.jpg

Bu büyük güncelleme bir çok olumsuz yargıyı ortadan kaldırabilecek mi zaman gösterir fakat bu tür güncellemelerle bir çokları için şu ana kadar ki en iyi Windows diye nitelendirilen Windows 10 daha da gelişmeye devam edecek ve kullanıcılar için daha fazla özelliği bünyesinde barındıracaktır.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.