Güncel

Windows 7 iPad ile buluşuyor

Detaylar haberimizde.


OnLive bilindiği üzere oyunu kullanıcının PC'si yerine kendi sunucularında çalıştırıyor. Yani herhangi bir video sitesinden video izlermiş gibi aktarma olayıdır. Kısacası oynan oyunu bilgisayarımıza indirmeden ve kurmadan kullana biliyoruz. Tabletlere ve ceplere akış üzerinden oyun oynamayı sağlayan OnLive, bu kezde Windows 7'yi iPade getiriyor.

1326498764_orta1.jpg

Uyglama App Storeda 'da yayınlanacak,  uygulama kullanıcılara ait sanal bir Windows 7 makinesi üzerinde Windows 7 programına, Microsoft Officee, Flashlı tarayıcılara iPad üzerinden erişimine izin veriyor.  Ücretsiz sürümünde 2GB'lık kotaya sahip eğer 50 GB depolama alanına sahip olmak istiyorsanız aylık 9.99 dolar talep ediliyor.

iPade sunulacak uygulama, bir süre sonra Android tabletler, cep telefonları ve PCler için de yayınlanacak. Akış hızının ve kalitesinin yüksekliği nedeniyle iPadde Flash oyunlarını sorunsuz bir şekilde oynanabilir kılıyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.