Güncel

Wonder Woman 2 iddiaları güçleniyor!

Wonder Woman 2'nin hangi zamanda geçeceği ve baş ana kötüsü belli oldu.

Wonder Woman 2 iddiaları güçleniyor!

DC sinema evreninin en başarılı işi olan Wonder Woman'ın yakında beyaz perdeye döneceğini biliyoruz. Başrolünde yine Gal Gadot'u göreceğimiz filmi hangi zamanda geçeceğine dair herkesin duyduğu bir iddia bulunuyordu. İşte filmin yönetmeni Patty Jenkins bu iddiayı doğruladı.

Önce Wonder Woman 2'ye dair bildiklerimizi kısaca gözden geçirecek olursak,  günümüzde geçmeyeceğini biliyoruz. Senaryonun kötüsü komedyen yönüyle tanıdığımız Kristen Wiig olacak ve Wonder Woman için ikonik kötülerden biri olan Cheetah'a hayat verecek. Bunun yanında Narcos ve Game of Thrones ile ün kazanan Pedro Pascal'ın kadroya dahil olduğunu biliyoruz fakat rolü özellikle gizli tutuluyor. Çekimlerin haziran ayında Amerika'da başlaması ve daha sonra farklı ülkelerde devam etmesi bekleniyor.

Tüm bunların dışında gerçek olup olmadığını merak ettiğimiz pek çok iddia mevcut. Bunlardan biri filmin 1980'lerde geçeceği ve Soğuk Savaş dönemini konu edeceği üzerineydi. Las Vegas'ta gerçekleştirilen CinemaCon'a katılan Patty Jenkins hikayenin gerçekten 1980'lerde geçeceğini açıkladı. Sovyetlerle mücadele eden Diana, Soğuk Savaş'ın son bulmasına yardımcı olacak gibi görünüyor.

Ortaya çıkan bilgilere göre anlaşılan Wonder Woman 2 cephesinde gizlilik pek başarılı bir şekilde sağlanamıyor gibi görünüyor. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.