Güncel

Xbox Game Pass kütüphanesine GTA 5'i de ekledi!

Microsoft'un oyun servisi olan Xbox Game Pass, kütüphanesine Rockstar Games’in eskimeyen oyunu GTA 5'i de dahil etti.

Xbox Game Pass kütüphanesine GTA 5'i de ekledi!

Microsoft'un oyun servisi olan Xbox Game Pass, her geçen gün bünyesindeki oyun sayısını artırmaya devam ediyor. Xbox Game Pass kütüphanesine şimdi de Rockstar Games’in eskimeyen oyunu Grand Theft Auto 5 (GTA 5)'i dahil etti.

Xbox Game Pass kütüphanesine GTA 5'i de ekledi!

Bilmeyenler için belirtelim; Microsoft’un ücretli abonelikli oyun platformu Xbox Game Pass'a, aylık abonelik ücreti ödeyerek kütüphanesindeki tüm oyunlara ücretsiz olarak erişebiliyorsunuz.

Microsoft'un Xbox Game Pass, sadece Xbox One kullanıcılarının değil, Windows 10 kullanıcılarının da kullanabildiği bir oyun platformudur.

Sony ile kıyasıya rekabetini sürdürmekte olan Microsoft’un ücretli abonelikli oyun platformu Xbox Game Pass, kütüphanesine şimdi de Rockstar Games’in serisine eklediği son oyunu Grand Theft Auto 5 (GTA 5)'i dahil etti.

Oyun Steam’de de en çok oynan ilk beş oyun arasında yer alıyor ve Twitch platformunda en çok izlenen oyunlardan bir tanesi olmaya devam ediyor. Xbox Game Pass abonesi olan Xbox One kullanıcılarının ücretsiz olarak erişebileceği oyuna şu an için PC kullanıcılarının erişemeyeceğini üzülerek belirtelim.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.