Güncel

Xiaomi 11T serisi İçin firmadan büyük bir söz geldi!

Xiaomi'nin önümüzdeki aylarda tanıtacağı model için çok önemli bir haber geldi. Detaylar haberimizde.

Xiaomi 11T serisi İçin firmadan büyük bir söz geldi!

Xiaomi, 11T serisi için büyük bir adım atıyor. Firmanın yaklaşan modelleri Xiaomi 11T ve Xiaomi 11T Pro için, Android'in 3 yeni sürümü ve 4 yıla kadar güvenlik yaması için destek vereceklerinin sözünü verdi. Bu açıklama resmi olarak da yayınlandı.

3 Büyük sistem güncellemesi!

Xiaomi, sürekli olarak yapılan sürüm güncelleştirmelerinin, akıllı cihazların yaşam döngüsünü otomatik olarak uzattığını savunuyor. Böylece kullanıcılar akıllı telefonlarını sık sık değiştirmek zorunda kalmayacaklar. Giderek daha fazla müşteri Android'in yeni sürümlerini kullanmayı istiyorlar.

Xiaomi 11T serisi İçin firmadan büyük bir söz geldi! - Resim : 1

Xiaomi, kullanıcılara üstün donanım ve tutarlı performans sağlamayı her zaman taahhüt ediyor. Bunu, üç yıl boyunca akıllı telefonlarına büyük Android güncellemeleri ve 4 yıllık güvenlik yamaları sağlayarak gerçekleştirecek.

Bu güncellemeler yalnızca önümüzdeki 11 Eylül Cumartesi tarihinde tanıtılacak Xiaomi 11T ve Xiaomi 11T Pro modelleri için geçerli. Ancak bu desteğin zaman içinde diğer modellere de genişletilmesi mümkün. En azından Xiaomi Mi 11 serisi amiral gemisi modellerinin de aynı vaadi alabilmesini düşünüyoruz.

Belli bir açıdan bakıldığında, Xiaomi'nin bu iki yeni modeli için satışlarını artırmak istediği bir pazarlama stratejisi olabilir.

Satış sayılarının artmasında güncellemenin kullanılabilirliği, güncellemenin karmaşıklığı, yerel düzenlemeler, pazar ve diğer faktörler dahil olmak üzere çeşitli faktörlere bağlı olacaktır. Her iki durumda da, Çinli firmadan çok iyi bir hamle olarak yorumlayabiliriz.

Çoğu marka hala yalnızca iki büyük Android güncellemesi vaat ediyor. Bu durumda tek istisna firmalar Google, Samsung ve OnePlus olarak göze çarpıyor.

Xiaomi'nin bu adımını nasıl buluyorsunuz?

Yorumlar
Orhan
11 Eylül Cuma. Bende diyorum çarşamba izinliydim.😃
Cevapla
Mmet
8 yıl önce çıkan 6s hala güncelleme alıyor zavallı dandroidçiler nelere seviniyor
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.