Güncel

Xiaomi beta güncellemesi ile beklenen özellik bu modellere geliyor

Xiaomi MIUI 13'ün yeni beta güncellemesi ile ara yüzünü biraz daha modern hala getirmeye çalışıyor. İlerde gelecek güncellemeler ile yeni parmak izi animasyonu sunulacak.

Xiaomi beta güncellemesi ile beklenen özellik bu modellere geliyor

Xiaomi, bazı uygulamaları için optimizasyonları da içeren 22.4.7 yapı numarasına sahip yeni MIUI 13 beta güncellemesini yayınlamaya başladı. Güncelleme, değişiklik günlüğünün yanı sıra MIUI 13 Beta sürüm 22.4.7'ye yeni Parmak İzi Animasyonu da ekliyor. Parmağınızı sensöre dokunduğunuzda, taranan parmak izinizin bir animasyonunu göreceksiniz.

MIUI 13 Betası yeni animasyon ekliyor

MIUI 13 yeni parmak izi animasyonu

En son MIUI 13 beta güncellemesini kullanıyorsanız parmak izi animasyonunun değiştiğini fark etmiş olabilirsiniz. Eski animasyon büyük ve yavaştı, yeni animasyon ise küçük ve hızlı. Bu değişiklik küçük görünebilir, ancak aslında kullanılabilirlik açısından büyük bir fark yaratıyor. Bu güncelleme ile cihazınızın kilidini parmak izinizle açmak hiç olmadığı kadar eğlenceli olacaktır.

MIUI 13 beta 22.4.7 diğer bazı önemli değişikliklerle gelmiyor, yalnızca yeni bir parmak izi animasyonu içeriyor. Bu değişiklik şu anda yalnızca Çin ROM'unda mevcuttur, ancak Global kullanıcılar için yakında yayınlanması bekleniyor.

Değişiklik günlüğü:

 Dosya yönetimi

  •  Küçük pencere sayfalarının gösterimini ve etkileşimli deneyimini optimize edin, farklı pencere boyutlarına uyum sağlayın

Not:

  • Mi hayranlarına nispeten daha iyi bir sürüm deneyimi yaşatmak için Mi Pad 5 Pro 5G ve Mi Pad 5 Pro, sistem kararlılığını daha fazla test ediyor ve test sonuçları daha sonra açıklanacak, anlayışınız için teşekkür ederiz.
  • Geliştirme sürümünün beta sürümü için işe alım gereksinimlerinin olmaması nedeniyle, Xiaomi 12 Pro, Xiaomi 12, Redmi K50G, Redmi K50 Pro, Redmi K50 ve Redmi K40S, yalnızca geliştirme sürümünün genel beta sürümü için pilot işe alıyor. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Yorumlar
Savaş
Ee yeter geliyor geliyor nerde olum ben göremiyorum?
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.