Güncel

Xiaomi büyük hataları çözen güncellemeyi o modele yayınlıyor!

Xiaomi can sıkıcı hataları gideren çok büyük güncellemelerini yakında yayınlıyor. Firmanın çok sevilen modeline göndereceği bu güncellemeler hem arayüz hem de Google Android sürümlerini içeriyor.

Xiaomi büyük hataları çözen güncellemeyi o modele yayınlıyor!

MIUI 13 arayüzünün sıkıntılarıyla oldukça gündeme gelen Xiaomi, can sıkıcı hataları giderdiği yeni güncellemelerini hazırlıyor. Yeni bir kenar çubuğu, duvar kağıtları ve bazı ekstra özelliklerle gelecek yeni MIUI 13 güncellemesi, sistem kararlılığını da iyileştiriyor.

Xiaomi sevilen bir diğer modeli daha güncelliyor

Xiaomi'nin sevilen modeli olan ve Android 11 tabanlı MIUI 12.5 arayüzüyle kutudan çıkan Redmi Note 10S'in şuandaki güncel versiyonları V13.0.1.0 SKLTWXM (Tayvan), V13.0.1.0 SKLTRXM (Türkiye), V13.0.1.0 SKLRUXM (Rusya)V13.0.1.0 SKLEUXM (Avrupa)V13.0.2.0 SKLINXM (Hindistan), V13.0.1.0 SKLIDXM (Endonezya) ve V13.0.6.0 SKLMIXM (Global) oluyor.

Herhangi bir büyük Android ve MIUI güncellemesi almayan Redmi Note 10S, ilk büyük Android ve MIUI güncellemesini alacak. İlk MIUI 13 güncellemesinden sonra bazı Redmi Note 10S kullanıcıları aşırı ısınma, donma ve arayüz geçişlerinde takılma gibi sorunlar yaşadıklarını bildirmişlerdi. Bunun farkında olan Xiaomi can sıkıcı hataları düzelten yeni Redmi Note 10S MIUI 13 güncellemesini hazırlamış durumda. Bu güncelleme çok yakında Redmi Note 10S kullanıcılarına sunulacak.

Xiaomi çok tutulan modelini önemli hatalardan kurtarıyor!

Türkiye için yayınlanan güncellemenin ekran görüntüsü

Çok yakında piyasaya sürülecek olan yeni Redmi Note 10S MIUI 13 güncellemelerinin yapı numaraları V13.0.8.0 SKLMIXM, V13.0.2.0 SKLEUXM, V13.0.2.0 SKLIDXM ve V13.0.2.0 SKLRUXM'dir. Bu yeni Redmi Note 10S MIUI 13 güncellemesi önce Mi Pilot kullanıcıları için geçerli olacak. Güncellemede herhangi bir hata bulunmazsa, tüm kullanıcıların kullanımına sunulması bekleniyor. Yeni Redmi Note 10S MIUI 13 güncellemesi, can sıkıcı hataları düzeltecek ve sistem güvenliğini önemli ölçüde artıracaktır. Yeni Redmi Note 10S MIUI 13 güncellemesi önümüzdeki hafta yayınlanacak.

Redmi Note 10S MIUI 13 Güncelleme Türkiye Değişiklik Günlüğü

Not: Türkiye için yayınlanan Redmi Note 10S MIUI 13 güncellemesinin değişiklik günlüğü Xiaomi tarafından sağlanmaktadır. Yukarıda sayılan diğer bölgelerinde değişiklik günlüğü aynı olduğu için sadece Türkiye bilgilerine yer verilmiştir.

 

Sistem

  • Android 12 tabanlı kararlı MIUI 13
  • Android Güvenlik Yaması Haziran 2022'ye güncellendi. Artan sistem güvenliği.

Daha fazla özellik ve iyileştirme

  • Yeni: Uygulamalar, doğrudan kenar çubuğundan kayan pencereler olarak açılabilir
  • Optimizasyon: Telefon, Saat ve Hava Durumu için gelişmiş erişilebilirlik desteği
  • Optimizasyon: Zihin haritası düğümleri artık daha kullanışlı ve sezgisel

Güncellemeyi henüz almayan kullanıcıların pilot testlerden sonra almasını bekliyoruz. Detaylı ve doğru bilgi için bizi takip etmeyi unutmayın.

Yorumlar
Ahmet
Ya ben yükledim ama çok hata var lütfen düzeltin redmi not 10 5 g
Cevapla
Ahmet
Ya ben yükledim ama çok hata var lütfen düzeltin redmi not 10 5 g
Cevapla
MIUI 13
Adamlar ara yüzü toparlıyorlar sonra da ara güncelleme ile sunuyorlar. Hep böyle
Cevapla
Djyakamoz
Benim rehber kendi kendine silindi.Yardimci bir program ile geri getirdim.Ama rehber saçmalıyor.Whatsapp ta ismi kayıtlı görünen kişi yı telden aramak istediğimde rehberde bulamıyorum.Ayrica galeride ki olusturdugum albümlerin bazıları silindi.Bu telefonu aldigima bin pişman oldum
Cevapla
Xiaomi
Şöyle düşünün bir tarlanız var ve o tarlada milyonlarca çilek ektiğinizi farz edin. O kadar çok ki çilek ve o kadar büyük ki tarla, hangisinin çürümeye başladığını bulmanız için dev bir ekibe ihtiyacınız var. Ya da akıllı bir teknolojik drone a (tarla için). Xiaomi içinse yapay zekası harika olacak ve yazılım güncelleme verilmeyen veya verilen ama arıza olan cihazları tespit edecek bir yazılıma ihtiyaç var
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.