Xiaomi, güçlü Redmi modeline kritik güncellemeyi göndermeye başladı!

Çinli akıllı telefon üreticisi Xiaomi meşhur modellerini güncellemeye devam ediyor. Redmi'nin çok sevilen modeli de güncelleme kervanına katılmış bulunuyor. İşte detaylar.

Xiaomi, güçlü Redmi modeline kritik güncellemeyi göndermeye başladı!

Redmi serisinin sevilen modelleri bir bir güncellenmeye devam ediyor. Çinli teknoloji devi Xiaomi cihazlarını MIUI 14 gelmeden önce güncelleme niyetinde gibi görünüyor. Gelin güncellemenin detaylarına yakından bakalım.

Xiaomi sevilen Redmi modelini güncelliyor

Kullanıcılar, popüler özellikleriyle dikkat çeken Redmi Note 9 Pro modelinin MIUI 13 güncellemesini kullanıcılara sunmaya başladı. Eylül ayı itibarıyla Global ve Avrupa bölgeleri için merakla beklenen MIUI 13 güncellemesi kullanıcılara sunulmaya başlanacak. Yayınlanan güncelleme akıllı telefona birçok yeni özellik eklerken, Google'ın Android Temmuz 2022 Güvenlik Yamasını da beraberinde getiriyor.

Xiaomi güçlü Redmi modelini güncellemeye başladı!

Global ve Avrupa için yayınlanan güncellemenin ekran görüntüsü

Güncellemenin yapı numarası MIUI V13.0.1.0 SJZMIXM'dir. Güncellemenin değişiklik günlüğüne bir göz atalım. Global ve Avrupa için yayınlanan Redmi Note 9 Pro MIUI 13 güncellemesinin değişiklik günlüğü Xiaomi tarafından sağlanmaktadır.

Sistem

  • Android 12 tabanlı kararlı MIUI 13
  • Android Güvenlik Yaması Temmuz 2022'ye güncellendi. Artan sistem güvenliği.

Daha fazla özellik ve iyileştirme

 
  • Optimizasyon: Telefon, Saat ve Hava Durumu için gelişmiş erişilebilirlik desteği
  • Optimizasyon: Zihin haritası düğümleri artık daha kullanışlı ve sezgisel durumda.

Global için yayınlanan Redmi Note 9 Pro MIUI 13 güncellemesinin boyutu 2.7 GB'tır. Mi Pilot olarak kayıt yaptırdıysanız şu anda sunulan Redmi Note 9 Pro MIUI 13 güncellemesine artık erişebilirsiniz. Güncellemede herhangi bir hata bulunmazsa yakında zamanda tüm kullanıcılar tarafından erişilebilir durumda olacaktır.