Güncel

Xiaomi kullanıcıları buraya! MIUI 13 sızdırıldı

Xiaomi kullanıcıları uzun süredir Android tabanlı MIUI 13'ü bekliyor. Beklenen Android tabanlı MIUI 13'e ait görüntüler internete sızdırıldı. İşte detaylar.

Xiaomi kullanıcıları buraya! MIUI 13 sızdırıldı

Xiaomi kullanıcıları uzun süredir MIUI 13'ü bekliyor. Merakla beklenen MIUI 13 için geri sayım başlamış durumda. 2021’in sonunda tanıtılacağı açıklanan MIUI 13 kullanıcılar tarafından merakla beklenirken bir gelişme yaşandı.

Yazılım güncellemesi bir YouTube videosunda görüntülendi. Daha önce arayüz de internete sızmıştı. Üstüne bu da eklenince Xiaomi kullanıcılarının heyecanı oldukça arttı diyebiliriz. Android tabanlı arayüz, “xiaomiui” isimli bir YouTube kanalında karşımıza çıktı. 

Xiaomi kullanıcıları buraya! MIUI 13 sızdırıldı

Bu video ile MIUI 13 hakkında bazı bilgiler ortaya çıktı. Yayınlanan video sayesinde 'kenar menüsü' özelliğini görülebiliyor. Bu özellik sayesinde uygulamalar arası hızlı geçiş imkanı sağlanacak. Görüntüleri kimin sızdırdığı ise net olarak bilinmiyor. Şirket resmi açıklamasına kadar bilgileri gizli tutmaya çalışıyordu.

MIUI 13 ile gelmesi beklenen özellikler arasında dosya yöneticisinde bazı yenilikler yer alıyor. Dosya Yöneticisi uygulamasında, dosyalarınızı Xiaomi Cloud ve Mi Drive'da görebileceksiniz. Bu kısa yola bastığınızda dosyalarınıza Mi Drive'da göz atabileceksiniz.  

MIUI 13 başlatıcı ile, Başlatıcı simgelerinizi yüklemediğinde yeni animasyonlar görünecek. Bu animasyon gösterilirken ikonlarınız boş ekranda beklemek yerine ana ekrana gelmeye ve bir animasyon gösterilmeye başlayacak. Ne yazık ki MIUI 13 hakkında detayları bilgilere sahip değiliz. Ancak yakında yeni güncellemenin tüm özellikleri sızdırılacaktır.

Yorumlar
Demir
Bu site Xiaomi sevicisi resmen, Xiaomi yöneticileri bile sizin kadar şak şakçılık yapmıyodur
Cevapla
UĞUR
Şaşkın kardeş senin niye bu kadar zoruna gitti doğru söz söylenince?
Şaşkın
Niye bu kadar stres yaptın?cano
Çok bi fark yok gibi
.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.