Güncel

Xiaomi küresel MIUI 14 sürümünü özel bir lansmanla yayınlayacak!

Xiaomi yeni arayüzü olan MIUI 14 için özel bir etkinlik düzenleyecek. Bu etkinlikten sonra Global olarak cihazlara gelecek olan yeni sürümün detaylarına gelin yakından bakalım.

Xiaomi küresel MIUI 14 sürümünü özel bir lansmanla yayınlayacak!

Xiaomi, cihazlarına yeni özellik ve iyileştirme getirecek olan yeni MIUI 14 arayüzü özel küresel lansmanıyla birlikte tanıtılacak. Global olarak önümüzdeki haftalarda çeşitli Xiaomi, Redmi ve POCO akıllı telefonlara yayınlanacak olan bu özel etkinliğin gelin detaylarına yakından bakalım.

MIUI 14 Global ROM özel etkinlikle birlikte geliyor

MIUI 14'teki en göze çarpan değişikliklerden birisi, daha modern ve minimalist çizgiler içeren, yeniden tasarlanmış kullanıcı arayüzü olacak. Güncelleme, yenilenen sistem uygulamalarıyla yeni bir görsel stil oluşturabiliyor. Yeni tasarım ayrıca süper simgeler, özelleştirilmiş duvar kağıtları ve yenilenmiş ana ekran widget'ları içerecek.

Şimdi Xiaomi açıkladığı yeni duyuruda, MIUI 14 Global ROM'un lansmanına kısa bir süre kaldığını açıkladı. Bu bilgiler Çin haricindeki bölgeleri ilgilendiriyor zira MIUI 14 Çin'de zaten kullanılıyor.

Xiaomi MIUI 14'ü resmi etkinlikle Global olarak çıkartacak!

MIUI 14 Global aslında 1 aydır kullanılıyor. O zamandan beri birçok Mi Pilot akıllı telefon yeni arayüz güncellemesini almıştı.

Xiaomi tarafından yapılan açıklama ise şu şekilde: “MIUI, 12 yıldır endüstrideki ilerlemeyi artırmaya ve yazılım ile donanım arasındaki işbirliğini yeni perspektiflerden derinleştirmeye kendini adamıştır. Tüm destek ve beklentiler için teşekkürler!❤️ MIUI 14 Global lansmanı geliyor. Bizi izlemeye devam edin! 🥳🔝

Xiaomi 13 serisiyle 26 Şubat 2023'te MIUI 14, resmi olarak piyasaya sürülecek. Aynı zamanda, yeni akıllı telefonların Küresel lansmanları da gerçekleşecek. Yeni bir gelişme olduğunda sizleri buradan bilgilendireceğiz.

Yorumlar
Muhammed
Daha kararlı sürümü gelmedimi bende diom niye şarjım hızlı bitiyor
Cevapla
Yiğit
MIUI 14 geldimi size cihaz ne
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.