Redmi Note 8 için MIUI 14 desteği geliyor!

Çinli teknoloji devi Xiaomi'nin en çok satan modelleri arasında bulunan Redmi Note 8 modeli için yeni tanıtılan MIUI 14 ara yüzü geliyor. İşte detaylar.

Redmi Note 8 için MIUI 14 desteği geliyor!

Xiaomi tarafından üretilen akıllı telefonlar arasında önemli bir yere sahip olan Redmi Note 8 serisi, şirketin en çok satan modelleri arasında yer alıyor. Öyle ki Çinli firma, bu serisinin 2 sene önce yenilenmiş bir modelini daha üretmiş ve piyasaya sürmüştü.

Redmi Note 8 modeli için MIUI 14 geliyor

MIUI 14 güncellemesinin Xiaomi cihazlarına yeni tasarım, iyileştirilmiş ana ekran özellikleri ve daha iyi performans getirmesi bekleniyor. Ek olarak yeni arayüz, çeşitli duvar kağıtları ve önemli sistem optimizasyonları gibi yeni özelliklerle gelecek. Redmi Note 8 2021 için gelecek olan bu güncelleme eski cihaz olmasına rağmen güncellemeleri alması açısından önemli.

Xiaomi tarafından geliştirilmiş uygun fiyatlı akıllı telefon olan bu seri eski modelin yenilenmiş bir modeli. Kutudan Android 11 tabanlı MIUI 12.5 ile çıkan model, şu anda Android 12 tabanlı MIUI 13 ile çalışıyor. Gelecek olan yeni güncelleme ile ikinci desteğini de almış olacak.

Xiaomi Redmi Note 8 için MIUI 14'ü getiriyor!

Yeni Android 13 tabanlı MIUI 14 ile Redmi Note 8 2021 artık çok daha kararlı, daha hızlı ve daha duyarlı çalışacak. Redmi Note 8 2021 MIUI 14 yapısı V14.0.1.0 TCUMIXM'dir. Android 13 işletim sistemi üzerine inşa edilen MIUI 14, çok yakında tüm Redmi Note 8 2021 kullanıcılarının kullanımına sunulacak.

Güncellemenin ise en geç Mart başında başlaması bekleniyor. İlk olarak Mi Pilot'a sunulacak olan güncellemenin takibini sitemiz üzerinden yapabilirsiniz.