Xiaomi Mi 10T ve Mi 10T Pro beklenen güncellemeyi küresel olarak alıyor!

Xiaomi'nin sevilen modellerine yakında Android 12 tabanlı büyük güncelleme geliyor. Firma yakında güncellemeleri sunması bekleniyor. İşte detaylar.

Xiaomi Mi 10T ve Mi 10T Pro beklenen güncellemeyi küresel olarak alıyor!

Xiaomi Mi 10T ve Mi 10T Pro kullanıcılarının uzun zamandır bekledikleri güncellemeler yakında Global olarak kullanıcılara gönderilecek. Xiaomi'nin uzun zamandır listelerde yer vermediği telefonuna kararlı sürüm MIUI 13 ara yüzünün yakında gelmesi bekleniyor.

Mi 10T/10T Pro, kutudan Android 10 tabanlı MIUI 12 ile piyasaya sürülmüştü. Ayrıca 1 büyük güncelleme alan cihaz en son Android 11 tabanlı MIUI 12.5 güncellemesini aldı. Cihazların şu anki güncel sürümü V12.5.10.0 RJDMIXM'dir.

Xiaomi Mi 10T ve Mi 10T Pro modelleri artık güncelleniyor

Şirket, çeşitli cihazlarına büyük MIUI 13 güncellemesini yayınlamaya devam ediyor. Artık Android 12 tabanlı MIUI 13 güncellemesi, Global pazar için Mi 10T/10T Pro modelleri için hazır ve çok yakında Global ROM kararlı sürümün piyasaya sürülmesi bekleniyor. Mi 10T/10T Pro, Global ROM için # apollo kod adıyla en son MIUI 13 güncellemesini alacak ve V13.0.3.0 SJDMIXM yapı numarası ile tanımlanacak.

Xiaomi Mi 10T ve Mi 10T Pro büyük güncellemeyi alıyor!

Mi 10T/10T Pro için MIUI 13 güncellemesi, herhangi bir hata bulunmazsa önce Mi Pilot test cihazı kullanıcıları için sunulacak, daha sonra ise tüm kullanıcılar tarafından erişilebilir olması bekleniyor. Bu güncelleme, sistem kararlılığını ve performansını artıran birkaç yeni özelliği de beraberinde getiriyor.

Bu cihazlar için MIUI 13 güncellemesi, sistem kararlılığını artırırken, birkaç yeni özelliği ve iyileştirmeyi de sunuyor. Bunlar arasında Yeni duvar kağıdını, yeni kenar çubuğunu, yeni filigran gizlilik korumasını ve daha fazlasını bulmak mümkün.