Xiaomi MI 11T serisinin özellikleri kesinleşti !

Xiaomi MI 10T'nin halefi olacak olan MI 11T ilerleyen zamanlarda tanıtılacak. Bu cihaz çoğu kullanıcının gönlünde taht kuracak.

Xiaomi MI 11T serisinin özellikleri kesinleşti !

Xiaomi'nin yeni modeli, Xiaomi Mi 11T Pro'nun hangi donanıma sahip olacağına dair bilgiler kısa süre önce sızdırıldı . Şimdi ise cihazın özelliklerini ortaya koyan başka bir sertifikasyon biriminden geçti. Bu cihazın rakiplerine gol atacak birşeyleri olacağa benziyor.

NBTC sertifika birimi cihazın özellikleri ortaya koydu!

Bu sertifika birimi, Xiaomi Mi 11T Pro akıllı telefonun 2107113SG kod numarasına sahip olacağını doğruladı. Böylece cihazın sertifikalanması ile akıllı telefonun diğer özelliklerini de ortaya çıkarmış oldu.

Xiaomi Mi 11T Pro, 5000 mAh kapasiteli büyük bir pil ile geliyor. Daha da sevindirici olacak olan ise son derece hızlı şarj imkanı. Son zamanlarda tanıtılan Xiaomi Mi MIX 4 120w hızlı şarj kullanıyordu. Bu akıllı telefonlarda görebildiğimiz en yüksek şarj teknolojisi.

Xiaomi MI 11T serisinin özellikleri kesinleşti ! - Resim : 1

Snapdragon 888, AMOLED panel ve 120 watt şarj!

Bir diğer büyük gelişme, mevcut LCD ekranın yerini alacak olan 120 hertz yenileme hızına sahip AMOLED panelin telefonda yer alması. Akıllı telefon, MIUI 12.5 arayüzü ile Android 11  işletim sistemi ile kutudan çıkacak.

Abhishek Yadav'un telefon hakkındaki sızıntısına aşağıdan ulaşabilirsiniz;

Dağıtılan işlemci hakkında da spekülasyon yapıldı. En son gelen bilgiler, Snapdragon 300 Plus'lı bir sürümü içeriyordu, ancak bu en sonunda doğrulanmadı. Şuanda piyasada yer alan en güçlü işlemci Snapdragon 888 serisi ile gelebilir. NFC teknolojisini de bünyesinde barındıracak olan bu modelde mobil ödemeler tamamen gerçekleştirilebilecek.

Yeni Xiaomi Mi 11T akıllı telefon serisi, Xiaomi'nin başka bir model tanıtımı daha planladığı 23 Eylül gibi bir tarihte tanıtılabilir. Daha sonra ise, bu modeller küresel pazara ulaşacak.

Xiaomi 11T serisi hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı belirtmeyi unutmayın.