Güncel

Xiaomi MIUI harika bir özellik aldı!

Xiaomi, Güvenlik uygulamasını şüphesiz MIUI ile etkileşim şeklini tamamen değiştirecek önemli bir yenilik ile güncelledi. İşte o harika yenilik!

Xiaomi MIUI harika bir özellik aldı!

Xiaomi Smart Toolbox (Akıllı Araç Kutusu), beklenmedik bir uygulama kutusu veya bize en çok kullandığımız uygulamaları gösterebilen yan menü olarak geliyor. Xiaomi MIUI, bize bu yeni uygulama kutusunun neye benzediğini ve ana özelleştirme seçeneklerinin ne olduğunu görebileceğimiz çeşitli görseller paylaştı.

Yeni tanıtılan ve hakkında bilgi ve görsel paylaşılan yeniliğin adı Smart Toolbox (Akıllı Araç Kutusu) ve kısayolları sevenlerin hayatını kolaylaştırmak için tasarlanmış. Güvenlik uygulamasının en son güncellemesiyle Xiaomi, önceden ayarlanmış uygulamaları hızlı bir şekilde geri çağırmanızı sağlayan geri çekilebilir bir kenar çubuğu eklemiş.

Xiaomi MIUI Akıllı Araç Kutusu!

Ayrıntılı olarak, bu yeni yan menü, Güvenlik veya Güvenlik Uygulaması'nın güncellemesi aracılığıyla MIUI'ye geldi. Bu yeni yan menü veya uygulama kutusu, Xiaomi Pad 5'te bulabileceğimiz uygulama yuvası'na çok benzer bir tasarımı andırsa da yeni özellik çok faydalı olacağa benziyor.

Buna ek olarak, kısmen bize MIUI'nin yüzen topunun hatırlatıcısı olan bu yeni menü, istediğiniz şekilde özelleştirilebiliyor. Otomatik olarak gizlememize, konumu ayarlamamıza veya görüntülenecek uygulamaların bir kısmını seçmemize izin veriyor. Bunu yaparken de sadece en yeni olan uygulamalardan ziyade bazı sabit uygulamaları da dahil etmenize izin veriyor.

Uygulamayı güncellendikten sonra, "Ayarlar / Özel Özellikler / Video Araçları" na giderek Akıllı Araç Kutusu‘nu bulun. Buradan sağda mı yoksa solda mı ve hangi uygulamaların ekleneceğini karar verin.

Bu yeni Akıllı Araç Kutusu sayesinde uygulama çekmecesine veda edeceksiniz. Muhtemelen genellikle yüklediğiniz on uygulamanın yalnızca iki veya üç uygulamasını kullanan tek kişi siz olmayacaksınız.

Yorumlar
Metin
Bence harika ötesi bir uygulama yıllardır sırf yandan kısa yolu olduğu için Samsung edge kullanıyordum 2 yıl önce xaiomi şarjı iyi diye aldım kesinlikle Xiaomi süper bir marka telefonu üreticisi çok memnunum bu özellik de geldi daha da vazgeçmem Xiaomi den
Cevapla
Seko
Ucuza global telefon alırsanız böyle ağlarsınız Mi 10 T kullanıcısıyım canavar gibi maaşallah
Cevapla
Adi ahmet
Bi telfon aldı bin pişman oldum yazıklar olsun bi daha töbeler olsun
Cevapla
Bugra
Sxg 75 diye telefon vardı Brew os işletim sistemi olan Ondaki orange menü'nün aynısı bu
Cevapla
Yakup
Ark.lar bu özellik cu'yada eklenmis
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.