Güncel

Xiaomi sevilen Mi ve POCO modeli için beklenen güncellemeyi başlatıyor!

Son açıklanan satış rakamlarında Samsung'un gerisinde kalan Xiaomi, cihazlarına olan desteği arttırarak müşterilerini toparlamak istiyor. Bu doğrultuda birçok Global modele destek sunan şirket 2 yeni modeli daha güncelleyecek.

Xiaomi sevilen Mi ve POCO modeli için beklenen güncellemeyi başlatıyor!

Yeni üst yapı MIUI 14, gittikçe büyümeye ve belirlenen modellere ulaşmaya devam ediyor. Geçenlerde orta sınıf modeller için yayınlanan yeni arayüz şimdi yetenekli bazı POCO modelleri için kullanıma sunulacak.

MIUI 14 iki büyük model için hazır

Geçtiğimiz sonbaharda tanıtılan hem tasarım hem de güçlü donanımıyla dikkat çeken Xiaomi 12T serisi MIUI 14 ile daha da güçleniyor. Xiaomi'nin MIUI 14 için küresel ve Avrupa ROM yazılımı hazırladığını biliyoruz. Her şey, güncellemenin bu ay içinde gelebileceğini gösteriyor.

Xiaomi 12T içerisinde MediaTek Dimension 8100 Ultra işlemci ile çıktı. MIUI 14 üst yapısı ile performansı daha da artacak olan akıllı telefon görsel olarak da farklılık içerecek. MediaTek işlemcili akıllı telefonların güncellenmesi genellikle daha uzun sürüyordu, ancak görünüşe göre Xiaomi bu sorunu çözmüş gibi görünüyor.

Xiaomi güncellenmeyecek modeli bile güncelliyor!

Yeni güncelleme MIUI 14'ün yanı sıra Google'ın sunduğu Android 13'ü de getirecek. Xiaomi 12T için küresel MIUI 14 ROM'un yapı numarası TLQMIXM V14.0.1.0'dır.  14.0.2.0. Avrupa ROM'u içinse TLQEUXM.

Xiaomi MIUI 14'ü POCO F4'e de getirecek. Xiaomi zaten bu akıllı telefonun küresel modeli için kararlı bir sürüm yayınlayacağını açıklamıştı. MIUI 14 artık daha az bellek tüketiyor, ayarlardaki arama artık daha detaylı ve daha gelişmiş.

Yeni süper simgeler POCO F4 modeli için maalesef yayınlanmayacak. Çünkü şirket bazı özellikleri global piyasaya vermiyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.