Algoritma, 28 Şubat 2023 için Dogecoin fiyatını tahmin etti!

Makine öğrenimi algoritması, 28 Şubat 2023 için Dogecoin fiyatını belirliyor!

Algoritma, 28 Şubat 2023 için Dogecoin fiyatını tahmin etti!

Meme kripto para birimi Dogecoin ( DOGE ), genel piyasa rallisinden yararlanarak 2023'te istikrarlı büyümesini sürdürdü. Piyasa değerine göre dokuzuncu sıradaki kripto para biriminin meme paraları arasında başı çekmesiyle, yatırımcılar, özellikle 2021'in zirvelerini geri kazanmayı hedefleyen madeni parayla, gelecekteki fiyat gidişatına meraklı.

Algoritma, 28 Şubat 2023 için Dogecoin fiyatını tahmin etti!

Bu doğrultuda, kripto izleme platformu PricePredictions 30 günlük tahminindeki makine öğrenimi algoritmaları, Dogecoin'in önümüzdeki haftalarda potansiyel olarak kazançları sürdürebileceğini gösteriyor. Araç, Dogecoin'in 28 Şubat'a kadar 0,095 dolardan işlem göreceğini tahmin ediyor ve bu, yayınlanma anındaki değerden yaklaşık %4'lük bir fiyat rallisini temsil ediyor.

Algoritma, 28 Şubat 2023 için Dogecoin fiyatını tahmin etti! - Resim : 1

Dogecoin 30 günlük fiyat tahmin tablosu. Kaynak: Fiyat Tahminleri

Araç, fiyat tahminini oluştururken Bollinger Bantları (BB), hareketli ortalamalar (MA), hareketli ortalama yakınsama ıraksaması (MACD), göreli güç endeksi (RSI) ve diğerleri gibi teknik göstergeleri dikkate alır.

DOGE fiyat analizi

Basın zamanında Dogecoin, günlük %3'ün üzerinde kayıplar kaydederek 0,091 dolardan işlem görüyordu. Ancak kripto para haftalık grafikte %7'nin üzerinde yükseldi.

Algoritma, 28 Şubat 2023 için Dogecoin fiyatını tahmin etti! - Resim : 2

Dogecoin yedi günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Dogecoin kazançları sürdürebilir mi?

Mevcut durumda, Dogecoin'in genel kripto piyasası fiyat hareketine bağlı olmasının yanı sıra belirleyici bir yükseliş tetikleyicisi yoktur. Bununla birlikte varlık, CEO Elon Musk ile birlikte  Twitter'ın kripto para birimleriyle olan ilişkisi hakkındaki son gelişmenin ardından olası fiyat artışı için sıraya giriyor.

Daha önce, Dogecoin, Musk'ın Twitter'ı satın almasının ardından, DOGE'nin sosyal medya platformuna bir ödeme seçeneği olarak entegre edildiği spekülasyonuyla önemli ölçüde yükseldi.

Gerçekten de, Twitter'ın kripto para birimlerini içeren ödeme planlarını uygulamaya koymak için düzenlemeler üzerinde çalıştığına dair raporların ortaya çıkmasından sonra bu rüya gerçekleşmenin eşiğinde.

Aynı zamanda, yüksek net değerli yatırımcılar birikime devam ederek Dogecoin'in geleceği konusunda iyimserler. Özellikle, Santiment'in zincir içi analizlerinden elde edilen veriler, Ocak ayı sonunda Dogecoin blok zincirinde 100.000 doların üzerinde 523 işlem olduğunu gösteriyor.

Algoritma, 28 Şubat 2023 için Dogecoin fiyatını tahmin etti! - Resim : 3

Zincir üzerinde dogecoin etkinliği. Kaynak: Santiment

Aynı zamanda, ağdaki günlük aktif adres sayısı 86.400'e yükseldi.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.