Güncel

Xiaomi sevilen modelini desteksiz bırakmıyor!

Xiaomi Mi 10T Pro Türkiye kullanıcıları için iyi gelişmeler yaşanıyor. Çinli firma Türkiye sürümü için en son ara yüzünü kullanıcılara gönderiyor. İşte detaylar.

Xiaomi sevilen modelini desteksiz bırakmıyor!

Xiaomi, Türkiye'deki Mi 10T Pro kullanıcıları için Android 12 tabanlı MIUI 13 güncellemesini yayınlamaya başlıyor. Şu anda güncelleme yalnızca pilot test kullanıcıları için kullanıma sunuldu, genel kullanıma sunulması için pilot kullanıcılarının testleri tamamlaması bekleniyor.

Xiaomi Mi 10T Pro Türkiye sürümü MIUI 13 güncellemesini alıyor

Mi 10T Pro modeli ülkemizde epeyce tutulan bir model olarak dikkat çekiyor. Fiyat-Performans olarak iyi özellikleri barından Mi 10T Pro modelinde 108 Megapiksel ana kamera, hızlı şarj desteği ve 5000 mAh batarya bulunuyor.

Xiaomi Mi 10T Pro Türkiye için sevindiren gelişme!

Değişiklik günlüğüne göre, güncelleme, doğrudan kenar çubuğundan kayan pencereler olarak açılabilen bir özelliği getiriyor. Performansı optimize eden bu ara yüz artık daha sezgisel yanıtlar verebiliyor. Ek olarak, bu güncelleme Android sürümünü Android 12'ye yükseltiyor.

Mi 10T Pro için yazılım güncellemesi, V13.0.1.0 SJDTRXM donanım yazılımı numarası ile birlikte çıkış yapacak. Kullanıcılar OTA güncellemesini beklemek istemiyorlarsa, aşağıdaki orijinal bağlantı aracılığıyla Kurtarma ROM'unu telefonlarına yükleyerek bu güncellemeyi edinebilirler. Mi Pilot için yayınlanan bu güncellemeyi yüklemeden önce Xiaomi'nin Mi Pilot programına ilk olarak kayıt olmanız gerekiyor. Kayıt olmak ve detaylı bilgi almak için bu makalemizi inceleyebilirsiniz.

Mi 10T Pro – Türkiye Stabil V13.0.1.0 SJDTRXM

Değişiklik günlüğü:

[Sistem]

  • Android 12 tabanlı kararlı MIUI 13

[Daha fazla özellik ve iyileştirme]

  • Yeni: Uygulamalar, doğrudan kenar çubuğundan kayan pencereler olarak açılabilir.
  • Optimizasyon: Telefon, Saat ve Hava Durumu için gelişmiş erişilebilirlik desteği.
  • Optimizasyon: Zihin haritası düğümleri artık daha kullanışlı ve sezgisel.
Yorumlar
Agadadash
Why Redmi note 9 is forgotten? Why?you give all the beautiful updates to the other phones. For example, note 9 MlUl 13 did not come, but I'm still waiting.You made me regret getting a Redmi note 9.Thank you very much!!!
Cevapla
Dark arrow
Mi 10t 8gb ye yokmu
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.