Güncel

Xiaomi sevilen Redmi modelini OTA yoluyla güncelliyor!

Xiaomi bünyesinde bulundurduğu birçok telefon markası mevcut. Firma her bir markanın cihazlarını güncellemeye devam ediyor. Bu markalardan biriside Redmi. Firmanın sevilen modeli güncelleniyor. İşte detaylar.

Xiaomi sevilen Redmi modelini OTA yoluyla güncelliyor!

Redmi'nin sevilen modeli Note 10 Haziran 2022 güvenlik yamasını içeren yeni ürün yazılımı güncellemesini alıyor. Güncelleme şu anda Mi Pilot test kullanıcıları için sunulmuş durumda, genel kullanıma sunulması ise birkaç haftayı bulacak. İşte detaylar.

Güvenlik güncellemeleri dağıtıma çıkıyor

Cihazlarınızı hatalardan ve virüslerden korumak için güncellemeler, bazı sorun düzeltmeleriyle birlikte gelebiliyor. Redmi Note 10 için sunuluna bugün ki güvenlik güncellemesi sistem güvenliğini artırmak için birkaç güvenlik ve gizlilikle ilgili sorun düzeltmesini içeriyor.

Redmi Note 10 için OTA güncellemesi sunuluyor!

Bunun haricinde resmi değişiklik günlüğünde ek hiçbir değişiklik veya özellik bahsedilmemiş. Çünkü bu güncelleme cihazların güvenlik yazılımını Haziran ayı ile güncelliyor. Cihazlarınızı en son sürüme güncelledikten sonra bazı küçük iyileştirmeler görebilirsiniz.

Redmi Note 10 için Haziran 2022 güvenlik yaması, V13.0.8.0 SKGMIXM yapı numarasını taşır ve 2,7 GB boyutundadır. En son aylık yama şu anda Global kullanıcılar için yayınlandı ve önümüzdeki birkaç gün içinde daha fazla bölgenin bu güvenlik yamasını alması bekleniyor.

Güncellemeyi Ayarlar>>Yazılım güncellemesine giderek kontrol edebilirsiniz. Ayrıca, yaklaşık 2,7 GB'lik Kurtarma ROM'unu manuel olarak cihazınıza yüklemeyi de deneyebilirsiniz, ancak en son sürüme güncellemeden önce verilerinizi yedeklemeyi ve riskin size ait olduğunu unutmayın.

Redmi Note 10 – Küresel Stable V13.0.8.0 SKGMIXM

Değişiklik günlüğü:

(Sistem)

  • Android Güvenlik Yaması Haziran 2022'ye güncellendi. Artan sistem güvenliği.
Yorumlar
Selim
Ben bu romu Redmi Note 4 telefonuma yükleyebilir miyim
Cevapla
Antika
Knk antika olarak sat bence
Milattan kalma redmi 4
Kanka yeni telefon al direk uğraşma bence
Selim telefon al sana zahmet
Ya amk 500 lira ekle kendine yeni tel al uğraşmaya değmez amk
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.