Xiaomi, yeni deneyim yaşayacağınızı iddia ettiği MWC'ye katılacağını duyurdu!

Mobil Dünya Kongresi 2023 resmen başlıyor. Çinli üretici Xiaomi de bu etkinliğe katılıyor ve oldukça iddialı bir sloganla "Yeni Xiaomi teknolojisini MWC Barcelona 2023'te deneyimleyin". İşte detaylar.

Xiaomi, yeni deneyim yaşayacağınızı iddia ettiği MWC'ye katılacağını duyurdu!

Barselona'da her yıl düzenlenen Mobil Dünya Kongresi (MWC) etkinliğine Xiaomi çok iddialı gidiyor. Firma yaptığı duyuruda, etkinlikte yeni bir deneyim sözü vadediyor.

Mobil Dünya Kongresine kısaca değinecek olursak; Sony, Samsung, Google, Huawei, Microsoft, Asus, Lenovo vb gibi çeşitli teknoloji şirketlerinin yeni ürünlerini sergiledikleri yer diyebiliriz.

Xiaomi, MWC 2023 için çok iddialı

Birçok teknoloji şirketi yeni ürünlerini, iç piyasaya sürmeden önce Barselona'daki MWC etkinliğine katılıp kamuoyuna duyuruyor. Sadece telefonlar değil, şirketlerin yeni nesil mobil cihazları bu fuarda görücüye çıkıyor.

Xiaomi 13S Ultra, MWC 2023 etkinliğinde kullanıcıların beğenisine sunulacak. Xiaomi, 13S Ultra ile kamera deneyimini Leica sayesinde bir üst seviyeye çıkarmayı amaçlıyor.

Bu yılki MWC etkinliği 27 Şubat Pazartesi günü başlayacak ve 2 Mart Perşembe gününe kadar devam edecek. Xiaomi'nin paylaştığı afişte “Yeni Xiaomi teknolojisini MWC Barcelona 2023'te deneyimleyin” yazısı firmanın çok iddialı olduğunu gösteriyor.

Xiaomi yeni deneyime hazır olun sloganıyla MWC'ye iddialı gidiyor!

Xiaomi, MWC 2023 etkinliğinde tanıtacakları diğer ürünlerle alakalı herhangi bir detay vermedi. 91mobiles'ın Xiaomi 13S Ultra tanıtımıyla ilgili yazısına istinaden bu modelin etkinlikte ön plana çıkması bekleniyor.

Xiaomi'nin Leica destekli akıllı telefonlarını bu etkinlikte tanıtmasını bekliyoruz. Ayrıca firma Xiaomi 13 ve Xiaomi 13 Pro modellerine de etkinlikte yer verebilir.